ua en ru

Під Києвом нелюди кинули собаку вмирати в снігу (фото)

Під Києвом нелюди кинули собаку вмирати в снігу (фото) Фото: Собака (pixabay.com)

Пес лежав у снігу і не міг піднятися

У четвер, 21 грудня, під Києвом волонтери знайшли собаку, яку нелюди викинули на сніг. Пса доставили в клініку. Про це передає спільнота dtp.kiev.ua на своїй сторінці Facebook.

"Малюка викинули на трасі в сніг вмирати. Коли знайшли, він вже не міг рухатися. Перелом лапи, виснаження", - написали у спільноті.

Волонтери повідомили, що знайшли собачку біля траси Київ-Яготин, в селі Морозівка. Пес лежав у снігу, не міг піднятися, був сильно виснажений, і промерз.

Собака дуже доброзичливий, не проявляє агресії, але у нього є серйозна травма лапи.

Під Києвом нелюди кинули собаку вмирати в снігу (фото)Фото: Знайдений собака (facebook.com/dtp.kiev.ua)

"Є серйозна травма лапи, що в животику, так само з вічками. Мабуть хтось викинув. Зараз чекаємо результатів обстеження, потім будемо приступити до лікування, і відразу починаємо шукати будинок і будь-якої допомоги", - кажуть волонтери.

Під Києвом нелюди кинули собаку вмирати в снігу (фото)

Скріншот поста (facebook.com/dtp.kiev.ua)

Нагадаємо, що в понеділок, 18 грудня, в Ірпені волонтери знайшли собаку, яка залишала за собою криваві сліди.

Лікування вівчарки обходиться дуже дорого. За два дні волонтери витратили близько 3000 тис. грн. Ця сума пішла на утримання у стаціонарі, забривание і очищення ран під наркозом, установку катетера, крапельниці, забір аналізів і купівлю лікарських препаратів.

Також повідомлялося, що у Росії хотіли втопити собаку, щоб здивувати сербського президента (відео).

На відео можна побачити, що собаку насильно заштовхнули в прозору колбу з рідиною. Таким чином віце-прем'єр Дмитро Рогозін намагався здивувати Олександра Вучича "унікальним проектом рідинного дихання". На відео видно, як собака марно намагається вибратися, тоді як її притаплює лаборант.