Корова втекла зі скотобійні і живе з зубрами (фото)

Корова втекла зі скотобійні і живе з зубрами (фото)
Фото: Корова живе з зубрами (facebook.com/Rafał Kowalczyk)

Незвичайний випадок спантеличив учених

У Польщі корова, яка повинна була піти на забій, втекла з села до зубрам в парк Біловежа. Про це сообщает телеканал Polsat.

Тварина втекло з господарства в кінці жовтня через дірку в паркані. Корова зайшла на польську сторону Біловезькій Пущі і прибилася до стада зубрів, з якими живе вже три місяці.

Корова втекла зі скотобійні і живе з зубрами (фото)Фото: Корова живе з зубрами (comments.ua)

Рафал Ковальчик з науково-дослідного Інституту ссавців при Польській академії наук зумів сфотографувати незвичайне для природи явище.

Корова втекла зі скотобійні і живе з зубрами (фото)

Фото: Корова живе з зубрами (comments.ua)

Він зазначив, що вперше бачить, щоб корова жила серед зубрів.

Зоолог каже, що це становить небезпеку як для неї, так і для зубрів. Якщо корова злучиться з таким парнокопитним, то вона може загинути під час пологів, адже гібридні телята народжуються занадто великими, а зубрам, які зараз знаходиться під загрозою зникнення у Польщі, це може остаточно пошкодити генофонд.

Нагадаємо, що у Варшаві фахівців з Вищої школи сільського господарства вперше вдалося отримати зародок зубра, використовуючи метод екстракорпорального запліднення (ЕКО, штучне запліднення).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся