ru ua

У Кривому Розі господарі викинули собаку на вулицю, прив'язавши до дерева

У Кривому Розі господарі викинули собаку на вулицю, прив'язавши до дерева Фото: Собака (pixabay.com/Wow_Pho)

Покинутій тварині шукають нового господаря

У Кривому Розі у парку "Ювілейний" господарі прив'язали собаку до дерева і кинули, сподіваючись, що хтось підбере. Про це повідомила користувач Яна Фіненко на сторінці "Промінь життя - допомога бездомним тваринам Кривого Рогу" в соцмережі Facebook.

Завдяки перехожим, які помітили прив'язану собаку, тварина по кличці Герда була врятована.

"Безвідповідальність людей. Вже стільки всього бачила і чула різні історії, але щоразу дивуюся. В цей раз це хоча б не віддалене місце і у собаки були всі шанси не померти від голоду. Порикувала, коли до неї проявляють інтерес від нерозуміння того, що відбувається, і від страху", - розповіла Яна Фіненко.

За словами зоозахисника, поруч з собакою знайшли записку, де була вказана її кличка і вік. Герду забрали волонтери і тепер шукають тварині нового господаря.

altalt

Фото: Герда (facebook.com/luchghizni.org)

"І тут постає головне питання: що робити і до кого звертатися? Адже в місті немає ані служби порятунку тварин, ані служби відлову, ані притулку, де б тимчасово прихистили... Є поліція, яка зреагувала - спасибі хлопцям! Є приватні клініки, які не зобов'язані надавати такого роду послуги, та і не завжди можуть (і послуги всіх клінік платні, а лягають ці борги на плечі волонтера), і є кінологи, яким теж величезне спасибі, що відгукнулися! І я знаю цих людей тільки тому, що вже не перший рік присвячую вільний час порятунку тварин у нашому місті! А як бути звичайній людині, яка зіткнулася з цим вперше?" – додала зоозахисник.

У Кривому Розі господарі викинули собаку на вулицю, прив'язавши до дерева

Скріншот поста (facebook.com/luchghizni.org)

До речі, в Івано-Франківську водій їхав з прив'язаною до автомобіля маленькою собакою.