Ліси Прикарпатської області атакували бізони-"нелегали"

Понеділок 15 травня 2017 20:48
Ліси Прикарпатської області атакували бізони-"нелегали"
Фото: Бізони (pixabay.com/ru/users/antje89)

Раніше тварин привезли сюди без ветеринарних документів

В лісах Прикарпатської області з'явилися десятки бізонів, яких раніше привіз сюди колишній директор лісництва.Тварини прийшли на територію Вигодського госхозяйства. Як повідомляє ICTV, в часи колишнього директора господарства сюди завезли близько 70 особин бізонів та муфлонів. Очевидно, вони дали потомство.

Як виявилося потім, тварин привезли сюди без документів, тобто директор доставив їх нелегально. Місцеві жителі вважають, що їх привезли для того, щоб полювати на них.

Бізони розбрелися по різних місцях, хоча й жили у вольєрах, а потім приходили до людей у двори в пошуках їжі і нападали на них.

Відео з YouTube/Факти ICTV

"Їм тут не можна бути. Тут протяги, це не їх "стихія", - можуть захворіти на туберкульоз ", - опасаентся лісничий Василь циган.

Лісівники Івано-Франківської поки не знають, що робити з бізонами. Між тим попередній керівник лісгоспу заявляє, що тварин передала його приватна фірма, і вимагає в суді грошову компенсацію. Найсумніше те, що з бізонами нічого не можна зробити і відправити їх в комфортне місце, так як у них немає документів.

Нагадаємо, що у Києві невідомі жорстоко вбили павлина.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся