ua en ru

У лісі під Харковом знайшли півсотні кинутих кошенят

У лісі під Харковом знайшли півсотні кинутих кошенят Фото: pixabay.com/Robert_z_Ziemi

Їх помітили місцеві жителі

У лісі під Харковом посеред лісу кинули півсотні кошенят. Про це повідомляє "Сегодня".

Малюків серед дерев помітили місцеві жителі. Вони близько півгодини збирали по кущах і деревах кошенят, щоб відвезти їх до притулку. Пізніше волонтери підрахували, що дитинчат було 47.

Ветеринари напоїли і нагодували тварин, а найслабших помістили на карантин і відразу ж розповіли про кошенят в соціальних мережах, пропонуючи бажаючим стати сім'єю для них.

"А скільки їм за віком? - Не маю уявлення. - Ясно. Тобто дня народження у тебе не буде", - такий діалог відбувся між волонтером та одним з бажаючих дати притулок кошеня.

На публікацію в мережі відреагувало безліч харків'ян. Дехто хотів забрати малюків, деякі перерахували гроші на корм.

"Так, ось ми двох вибрали. Ми хотіли одного взяти, але вони все такі красиві, ми не стрималися. Хлопчик і хлопчик, два хлопчика. Ми беремо до великої родини, у нас ще є два кота є, три коти, і дві собаки", - зізналися бажаючі забрати пару кошенят.

Відео: Під Харковом врятували полсотнік кошенят (youtube.com/Сегодня)

Волонтери кажуть, що кошенят кинули напризволяще так звані "коробочники" - люди, які за гроші забирають у людей щенят або кошенят і обіцяють знайти їм господарів, а тих, кого не вдається прилаштувати - просто викидають.

"Вони просто бігали по лісі, на деревах, то є, вона їх збирала просто по галявині, на деревах, ось вони були навіть не в коробках, просто бігали. Те, що вони перебували в лісі, це найкращий варіант. Зазвичай ми виїжджаємо, їх в річку викидають, якісь там далекі посадки, ліси", - згадала Тетяна Пасинок, оператор гарячої лінії "Служби порятунку тварин".

Майже всіх тварин вже розібрали.

Нагадаємо, в Чернігівській області врятували звірів, які потрапили в капкан.

Смішні соні-коти