Віддаляючись від моря: У прісноводних водоймах України з'явилися дельфіни

У прісноводних водоймах України з'явилися дельфіни
Фото: Дельфіни (pixabay.com/ru/users/PersidisK)

Екологи кажуть, що знаходження в прісній воді небезпечне для дельфінів

В Україні у прісноводних водоймах стали з'являтися дельфіни. Ссавців помітили у водах Дунаю і Дніпра. Про це повідомляє "КП в Україні".

Дельфіни все більше віддаляються від моря і вже не бояться людей, а підпливають до них і навіть пускають фонтанчики.

"Друзі, відпочиваючи з родиною на Дніпрі в Арестанці (Ред. так жителі називають район), ми помітили якийсь рух у воді і не повірили очам. Зовсім близько від нас з'явилося маленьке дельфінятко, а десь через півгодини – і вся дельфиняча сімейка у складі чотирьох осіб", - розповів житель Херсона Денис Прокопенко.

Фахівці знаходять кілька пояснень незвичайного явища. Одні вважають, що дельфіни потрапили до річки, які заходять у порт судами. На їхню думку, довірливі тварини дуже люблять супроводжувати кораблі і могли піти за ними. Інші пов'язують це зі скиданням у річку морської води. На думку третіх, дельфіни вирушили до річки за здобиччю.

Екологи кажуть, що знаходження в прісній воді небезпечно для дельфінів, а жителі Херсона радіють, що ссавці привернуть туристів.

До речі, у Голландії зловили дельфіна-мутанта з двома головами.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся