ru ua

Сміливі пожежники врятували каченят з дощової каналізації

Сміливі пожежники врятували каченят з дощової каналізації Фото: Пожежники врятували каченят з каналізації (freeimages.com/luis rock)

Пернаті провалилися в простір між прутами решітки

Пожежні місцевого відділення у Вашингтоні влаштували незвичайну рятувальну операцію. У дощову каналізацію провалилися маленькі каченята. Відео їхнього порятунку було опубліковано на YouTube.

Відео: Пожежники врятували каченят з каналізації (youtube.com/WCCO - CBS Minnesota)

Співробітники пожежної служби виловили каченят спеціальним сачком. Припускається, що маленькі пернаті пропалили в дощову каналізацію, коли йшли за мамою, але прути решітки виявилися занадто широкими для них.

В результаті рятувальної операції пожежники дістали вісьмох каченят, який згодом відпустили до їх матері, яка чекала на березі.

Раніше безстрашний оленя підійшло до мисливцям понюхати рушницю, поки чоловіки чекали здобич. Крім того, що оленя понюхало зброю, воно вирішило познайомитися з мисливцями ближче і почало облизувати їм обличчя, після чого пішло. А раніше в мережі опублікували веселе відео з полохливим котом, який заплутався в пакеті, коли намагався в нього залізти.