ua en ru

Врятувати від голоду пухнастиків: українців просять допомогти притулку для тварин

Врятувати від голоду пухнастиків: українців просять допомогти притулку для тварин Цуценя (фото: facebook.com/HappyPawFund)

Гостомельський притулок для тварин потребує допомоги

Протягом всього грудня в Києві проходить благодійна акція в підтримку Гостомельського притулку, організована фондом "Щаслива лапа" (Happy Paw).

Для порятунку від голоду 800 собак необхідно зібрати 120 тис. грн. Цієї суми вистачить для забезпечення крупою і фаршем підопічних Гостомельського притулку на весь зимовий період.

Як розповіли у фонді, за весь час існування притулок вперше стикається з такою критичною ситуацією.

На початку осені директору притулку, Асі Серпінській, повідомили, що міську програму фінансової допомоги не прийняли. Таким чином, всі тварини притулку опинилися на межі голоду. Пережити холоди пухнастикам допомагають небайдужі люди, соціально-активні компанії та заклади.

Підтримати притулок можна як на сайті фонду, де відбувається офіційний збір коштів, так і беручи участь в акції від партнерів.

Так вказавши "helpgostomel" у примітках служби таксі Uklon з кожної поїздки одна гривня буде спрямована в притулок.

Ініціативу охоче підтримали близько 15 закладів і хабів, які надали можливість відвідувачам зробити свій благодійний внесок на потреби собак Гостомельського притулку.

"На території України існує безліч притулків і подібна екстрена ситуація може виникнути в кожному з них. Фонд "Щаслива лапа" має намір продовжувати благодійні акції допомоги тваринам і далі. Тільки спільними зусиллями собаки і коти в притулках будуть у безпеці", - відзначили активісти.

До речі, у Запоріжжі живе білка з надприродними здібностями.