Знаменита кішка Фелікс допомогла збільшити тираж благодійного журналу

Четвер 30 березня 2017 14:07
Знаменита кішка Фелікс допомогла збільшити тираж благодійного журналу
Фото: Кіт Фелікс

Гроші від продажу передали малозабезпеченим

У Лондоні кішка на прізвисько Фелікс допомогла англійської вуличного журналу Big Issue North продати втричі більший тираж, ніж на те розраховував видавець. Про це повідомляє The Independent.

alt

Фото: Кіт Фелікс стала зіркою благодійного журналу

Журнал присвятив головну статтю Фелікс, яку поселили працівники залізничної станції "Хаддерсфілд", і помістив її фото на обкладинку.

altФото: Фелікс має посаду "старшого контролера гризунів"

В результаті за тиждень було продано більше 12 тисяч примірників, номер двічі довелося додруковувати. А гроші від продажу передали незаможним.

alt

Фото: Маленька Фелікс

Відомо, що працівники станції прихистили Фелікса, коли вона була ще кошеням і дали їй це ім'я. Вони були впевнені, що Фелікс - хлопчик, ветеринари це спростували, але ім'я кішці міняти не стали. Досить швидко Фелікс стала символом станції, а залізничники навіть довірили їй важливу місію - бути старшим контролером гризунів.

alt

Фелікс — місцева знаменитість. У неї є власна сторінка в Facebook. До Різдва співробітники станції випускали благодійний календар, головною моделлю якого була Фелікс. Він зібрав 15 тисяч фунтів.

 

До речі, вчені з'ясували справжнє ставлення кішок до людини.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся