ua en ru

"Це свідомий вибір": MELOVIN про те, чому заговорив українською та як готується до Євробачення 2018

"Це свідомий вибір": MELOVIN про те, чому заговорив українською та як готується до Євробачення 2018 Фото: MELOVIN (РБК-Україна, Віталій Носач)
Автор:

MELOVIN прокоментував ставки букмекерів і привітав жінок із 8 березня

MELOVIN розповів про численні репетиції, інтенсивну підготовку до Євробачення 2018 та про несподіване рішення більше спілкуватись українською мовою.

Фани атакували прес-центр дзвінками

7 березня у Києві провів прес-конференцію артист MELOVIN, який вже через два місяці представлятиме Україну на Євробаченні у Лісабоні. Як виявилося, під час трансляції заходу фани артиста численними дзвінками атакували прес-центр Уніан, де проводилася зустріч із журналістами.

Фани вкотре вітали артиста із тим, що саме він представлятиме Україну на Євробаченні. А MELOVIN у свою чергу передав фанам привіт і привітав дівчат та жінок із 8 березня.

"Це свідомий вибір": MELOVIN про те, чому заговорив українською та як готується до Євробачення 2018"Це свідомий вибір": MELOVIN про те, чому заговорив українською та як готується до Євробачення 2018"Це свідомий вибір": MELOVIN про те, чому заговорив українською та як готується до Євробачення 2018

Фото: MELOVIN привітав дівчат з 8 березня (РБК-Україна, Віталій Носач)

"Хочеться привітати усіх дівчат, жінок зі святом весни. Своїй мамі я завтра також буду телефонувати. Мені дуже хочеться частіше проводити час із родичами, із близькими. Мені дуже хочеться, щоб весна стала початком чогось нового. У мене також весною день народження, і для мене теж це ніби початок нового этапа. Любим дівчатам хочу побажати: хай у вашій душі завжди буде тепло!" – сказав артист.

"Це дуже гарно – розмовляти українською мовою там, в Лісабоні, і тут, в Україні"

Під час прес-конференції він здивував журналістів тим, що перейшов у спілкуванні на українську мову.

"Я дуже хвилювався за день до цієї конференції. Я все-таки одесит, тому з вашого дозволу буду переходити на російську", - заздалегідь вибачився він.

За його словами, перехід на українську мову – це не якийсь іміджевий піар-хід, а особисте виважене рішення.

"Це свідомий вибір. Я, по-перше, розумію, що представляю не те що інтереси України, а свій жанр своєї музики в Європі. Це дуже гарно – розмовляти українською мовою там, в Лісабоні, і тут, в Україні. Мені особисто це не дуже легко, але говорити українською для мене дуже важливо", - пояснив свій вибір MELOVIN.

"Це свідомий вибір": MELOVIN про те, чому заговорив українською та як готується до Євробачення 2018Фото: "Мені особисто це не легко, але говорити українською для мене дуже важливо" - MELOVIN (РБК-Україна, Віталій Носач)

А ось розкривати деталі, як саме змінюватиметься його номер для виступу на Євробаченні, він відмовився.

"Я ніколи не розповідаю, що саме буде змінюватись у постановці. Так, щось буде змінюватись. Якісь моменти, які були дивними, будемо виправляти. Точно можу сказати: вогонь буде, око буде, а далі – подивимось. Мені найперше хочеться, щоб виступ у Лісабоні був справжнім. Щоб це не було якимось пластмасовим шоу. А що саме буде змінюватись – поки не хочу розповідати", - підкреслив він.

"Закладати щось у ломбард точно не будемо"

Минулого тижня стало відомо, що європейські букмекери вже приймають ставки на те, хто переможе у Євробаченні і яке місце отримають всі інші учасники. На сьогодні учаснику від України пророчать 23-тє місце. В той же час за кілька місяців до Євробачення 2016, коли перемогла Джамала, нашій артистці тоді пророчили лише 10-те місце.

За словами MELOVIN, ставки букмекерів його зараз не хвилюють.

"Це мене зовсім не хвилює. І друге місце, якщо не помиляюся, дають Болгарії. Хоча Болгарія зі своїм представником на Євробачення ще не визначилася. Ми навіть ще не знаємо всіх пісень! Тому зараз треба працювати, а от думати про букмекерів дуже рано", - прокоментував артист.

Відео: Нацвідбір на Євробачення. Що не увійшло у прямий ефір (Валентина Балабанова/video.rbc.ua)

Деякі українські артисти, які брали участь у Євробачення минулі роки, не одноразово розповідали, що участь у конкурсі коштує дорого. Хтось же має оплачувати проживання, переліт, харчування артиста і його команди під час численних репетицій та самого конкурсу. MELOVIN зізнався: він не знає, скільки саме це все коштує, бо витрати на перебування в Лісабоні на час конкурсу на себе бере телеканал СТБ.

"Команда телеканалу СТБ оплачує проживання, переліт, харчування. Так що закладати щось у ломбард чи продавати речі точно не будемо", - сказав він.

"Я забуваю, що таке сон"

На запитання про те, чи сподобалися артисту пісні інших учасників цьогорічного пісенного конкурсу Євробачення, MELOVIN згадав найперше про учасників від Франції. Це сімейний електро-поп-дует Madame Monsieur, який виконає пісню "Mercy". До складу гурту входять Емілі Сатт і Жан-Карл Лукас. Пара разом уже 10 років, проте творчим тандемом стали лише в 2013 році.

Під час французького Нацвідбору за оцінками журі Madame Monsieur опинилися на третьому місці, проте стали фаворитами глядацького голосування. Максимальний бал від глядачів допоміг дуету зайняти лідируючу позицію і стати представниками Франції на Євробаченні-2018, повідомляє прес-служба телеканалу СТБ.

Відео: Учасники Євробачення 2018 від Франції Madame Monsieur з піснею "Mercy" (Youtube-канал Destination Eurovision)

"Я не член журі. Я не можу виставляти бали, але мені дуже подобається Франція. Це пісня, яку я наспівую. Мені здається, це вперше, коли мені так подобається пісня, яку представляють на Євробаченні. Так щоб я ходив і наспівував – таке зі мною вперше", - прокоментував MELOVIN.

Зараз у процесі підготовки до Євробачення артист інтенсивно працює.

"Я забуваю, що таке сон. Але я не переймаюся стосовно цього! Так, ідуть репетиції, і дуже мало часу лишається на якісь мої потреби, на спілкування з рідними. Проте я прекрасно знав, що буде такий графік, що все буде так щільно розплановане і що буде така інтенсивна робота. Але мені це подобається! У мене нема такого, щоб я розвернувся і вирішив через це не займатися музикою", - сказав артист.

"Мені важливо, щоб Україну вірно зрозуміли"

Звісно, на прес-конференції не обійшлося без питань про головний меседж, який артист підготував для виступу перед європейцями. Пояснюючи це, MELOVIN продемонстрував татуювання на правій руці.

"Це свідомий вибір": MELOVIN про те, чому заговорив українською та як готується до Євробачення 2018Фото: "Хоробрість, любов, свобода - це такі речі, які мають бути в кожному з нас" - MELOVIN (РБК-Україна, Віталій Носач)

"У мене немає спеціального меседжа для Європи. Але у мене є свій особистий меседж, і він написаний у мене на руці. Я зробив собі татуювання в Одесі, своєму рідному місті. Це слова "Brave, Love, Freedom" – хоробрість, любов, свобода. Це такі речі, які мають бути в кожному з нас", - прокоментував співак.

За його словами, багато людей здаються і опускають руки, коли стикаються із труднощами. Саме цим людям під час свого виступу він намагатиметься донести, що зупинятись не треба, які б труднощі не виникали на шляху.

"Знаєте, дуже багато речей збивають нас із своєї мрії. З'являються люди, які не дуже хочуть, щоб ти кудись вибився, щоб ти десь виступав. Тому я хочу донести слухачу у Європі: треба встати і йти до своєї мети. Я хочу, щоб люди мали змогу втілювати в реальність свої мрії. Мені здається, мрії нами керують", - сказав він.

"Це свідомий вибір": MELOVIN про те, чому заговорив українською та як готується до Євробачення 2018Фото: MELOVIN (РБК-Україна, Віталій Носач)

Зараз у артиста та його команди багато часу йде на підготовку до пісенного конкурсу, додає він. Репетиції проходять щодня: дві години – бек-вокал, і ще дві години – заняття із педагогом.

Артисту нагадали про його амбітну заяву стосовно того, що із Лісабону він повернеться із перемогою.

"Я би не сказав, що це було сказано на емоціях. Хочу процитувати Андрія Данилка про те, що у артиста має бути право запам’ятатися в Європі. Це дуже важливо. Мені також важливо запам’ятатися, щоб мою пісню в Європі наспівували. А місце на конкурсі – це дуже відносна річ. Іноді друге місце може бути набагато гучніше, ніж перше. Мені важливо, щоб Україну вірно зрозуміли. Щоб Україна звучала на Євробаченні як молода країна з молодою музикою. І щоб Україну запам’ятали як країну, в якій є молоді артисти", - підкреслив артист.

Член жюрі Нацвідбору прокоментував образ учасника MELOVIN.

ТОП-5 найбыльш епатажних переможців Євробачення (відео: video.rbc.ua)