ru ua

"Музика - це в першу чергу почуття": переможець Євробачення 2017

"Музика - це в першу чергу почуття": переможець Євробачення 2017 Євробачення 2017 (РБК-Україна)

Ім'я переможця міжнародного конкурсу Євробачення 2017 оголосили в Києві

Після оголошення результатів конкурсу переможець Євробачення 2017 Сальвадор Собрал ще раз заспівав на сцені МВЦ пісню, яка принесла йому перемогу.

Він подякував усім за підтримку і поділився своїми емоціями.

“Музика - це в першу чергу радість. Це в першу чергу емоція", - сказав він, приймаючи з рук Джамали статуетку і титул переможця.

Перемогу португальцю стали пророкувати особливо активно якраз під час гранд-фіналу. Зокрема, багато користувачів соцмереж з України писали, що голосують саме за нього. "Моє серце належить йому", - таку фразу в соцмережах можна було зустріти дуже часто.

altФото: Переможець Євробачення 2017 (РБК-Україна)

Варто додати, що Сальвадор Зібрав став новим фаворитом Євробачення за добу до фіналу конкурсу. Саме тоді букмекери змінили котирування учасників.

За оновленими прогнозами контори William Hill, головним претендентом на перемогу в Євробаченні-2017 стали вважати представника Португалії.

На його перемогу приймали ставки з коефіцієнтом 2,5. До цього моменту фаворитом Євробачення-2017 вважали італійця Франческо Габбана.

Якщо раніше переможця вибирали тільки глядачі, то з минулого року виступи також стало оцінювати і журі. У фіналі бали, якими учасників оцінила Україна, оголосила співачка Злата Огневич. Саме вона представляла нашу країну на Євробаченні у 2013 році, де виборола третє місце, виконавши пісню Gravity.

До речі, O. Torvald записав відеозвернення перед фіналом Євробачення 2017.