ua en ru

8 березня не склалося: Оля Полякова гнівно звернулася до київської влади (відео)

8 березня не склалося: Оля Полякова гнівно звернулася до київської влади (відео) Оля Полякова (фото: РБК-Україна / Віталій Носач)

Артистка дуже емоційно розповіла, як влада і ЖКГ ігнорують її звернення

Відома українська співачка Оля Полякова, яка нещодавно розказала, що стало з її кокошниками, поскаржилася на бездіяльність київських комунальників.

У четвер, 8 березня, поп-діва записала гнівне звернення.

"8 березня сьогодні не задалося ніхр*на, тому що у мене в черговий раз тече дах. До кого звертатися? До мера? До Кличка, до Порошенка? Тому що ЖЕК не працює!" - сказала Полякова.

За словами зірки, через бездіяльність працівників житлово-комунального господарства, які не чистять сніг з даху будинку і не збивають величезні бурульки, стіни її квартири вологішають і покриваються грибком.

З цієї причини, каже Полякова, їй доводиться кожен рік робити дорогий ремонт, який обходиться їй приблизно в $200 тис.

"Мене посилають до чортової матері вже 10 років поспіль! У них немає грошей... Ви розумієте, що це значить? Що вони можуть всіх піднімати на одному місці і крутити!" - сказала Полякова.

Співачка підкреслила, що вона й сама могла б відремонтувати весь дах будинку. Але їй не дозволяють це зробити комунальники.

"Вони с*ки! Просто кінечні с*ки! Запам'ятайте люди: немає жодних державних грошей, є тільки гроші платників податків. Вони повинні звітувати: куди вони дівають наші гроші", - сказала вона і додала, що "з цим потрібно боротися, тому що так жити не можна".

Обережно! Відео містить ненормативну лексику!

Опубліковано Оля Полякова 7 березень 2018 р.

"Це маячня, це пекло, це скотство і приниження... В Європу ви хочете? В ж*опу ви хочете! Ви поки не змінитеся в балдешці своїй - вас ніде не чекають!" - резюмувала Полякова.

Раніше артистка розповіла про своє ставлення до міжнародного пісенного конкурсу Євробачення.