Ада Роговцева з сім'єю наділи шикарні українські вбрання

STYLERЗірки        18.11.2016 - 17:15
Фото: Ада Роговцева (glamurchik.tochka.net)
Фото: Ада Роговцева (glamurchik.tochka.net)

Ада Роговцева разом з дочкою, актрисою Катериною Степанковою, і онукою Дашею приєдналася до проекту "Щирі"

Легендарна актриса кіно і театру Ада Роговцева приєдналася до 16 українським зіркам, які взяли участь у фотосесії для благодійного календаря "Щирі", присвяченого традиційного українського костюма.

Ада Роговцева разом з дочкою, актрисою Катериною Степанковою, і онукою Дашею позували в костюмах Чернігівського регіону кінця XIX ― початку ХХ століття. За словами Ади Роговцевої, їй захотілося, щоб у "Щирих" показали три покоління її сім'ї, три покоління тих, хто вірний Україні всім своїм єством.

"Вишиванка була зі мною все моє свідоме життя. З дитинства мене супроводжувала фотографія мами в українському костюмі. Я побачила її вперше років у вісім ― тоді була окупація, війна, голод-холод, голодранці. Це фотографія з мамою в розкішному віночку мене заворожила, вона була ніби з іншого світу. Я бережу її, вона досі висить у мене на стіні. Потім, в 18 років, я вже приміряла український костюм на себе ― грала наймичку в "Фата Моргана". Далі були елементи українського вбрання в ролі Мавки Польовий в "Лісовій пісні" Лесі Українки, роль в "Котигорошку". Коли я їздила по Україні, завжди заходила на базар і купувала собі українську сорочку чи рушник. У мене вдома навіть стояв великий скриню з українським скарбом ― дуже багато бус, сорочок, рушників. Зараз у нашій родині є традиція ― на всі свята одягати українське. Пам'ятаю, як ми зустрічали Новий рік в Карпатах з родиною і друзями, і моєму онукові було всього півроку, але навіть він був у вишиванці", - розповіла Роговцева.


 

 

Фото: Роговцева з родиною в українських костюмах (glamurchik.tochka.net)

 

Нагадаємо, українські провідні наділи шикарні українські костюми.

On Top