ua en ru

Ахеджакова розповіла, чому російські артисти вирушили в Алеппо

Ахеджакова розповіла, чому російські артисти вирушили в Алеппо Фото: Лія Ахеджакова

Актриса прокоментувала аварії військового літака Ту-154 над Чорним морем

Російські артисти виступають там, де їм кажуть, не маючи вибору. Про це заявила актриса, народна артистка РФ Лія Ахеджакова в інтерв'ю виданню "Собеседник.ги".

"Ми артисти, нас везуть – ось у чому жах. І ми будемо танцювати там, куди полетить наш літак. В Сирію – так в Сирію. Веселитися після того, що сталося в Алеппо. Розуміючи, якою ціною дався цей свято. Артисти Ансамблю пісні і танцю ім. Александрова працювали в такому ж колективі, яким для мене є театр", - заявила вона.

На питання журналістів, полетіла б вона в Сирію, якщо б їй сказали, актриса відповіла ствердно.

"А хто зіграє мою роль? У нас, на жаль, рабська професія. І я б летіла. І я б зараз на дні Чорного моря була, якщо хто-небудь, не дай бог, придумав послати "Сучасник" розважати наших... "переможців". Я навіть боюся ще якісь слова говорити – у в'язницю відразу потрапиш. Мені важко, але треба сказати: катастрофа літака з ансамблем – це кінець, це гаплик. З одного боку, загинули невинні. Але загинули і люди, які це нам влаштували. Там були і військові. Чула, що в Адлері літак брав на борт ще якихось чинів", - розповіла Ахеджакова.

Раніше російський телеведучий публічно оббрехав і принизив Лію Ахеджакову.