ru ua

Актори "Кварталу" назвали своїх головних вчителів у житті

Актори "Кварталу" назвали своїх головних вчителів у житті Фото: "95 квартал" (facebook.com/kvartal95)

Зірки поділилися спогадами з дитинства

Зірки популярної в Україні гумористичної програми "Вечірній квартал" з нагоди Дня учителя розповіли про своїх головних "вчителів у життя".

Володимир Зеленський сказав, що для нього кращі вчителі по життю – його батьки. Крім того, тато Зеленського за професією теж учитель, тому актор в це свято намагається не забути його привітати.

alt

Фото: Володимир Зеленський (посередині) (Прес-служба "95 кварталу")

Для Степана Казаніна головним учителем є його дружина.

"Головний мій учитель - це моя дружина. Вона до цих пір думає, що я першокласник, і всіляко мене хоче виховати, точніше перевиховати. А я і не проти. Тим більше у неї є на це право: серйозну освіту - фізмат. Думаю, я не єдиний чоловік у цьому плані. А ще моя улюблена шкільна вчителька - це Надія Степанівна, яка прищепила мені любов до літератури. Взагалі професія вчителя дуже важлива, справжніми вчителями народжуються, а не стають", - розповів він.

alt

Фото: Степан Казанін (Прес-служба "95 кварталу")

Олена Кравець повідомила, що багато чому вчиться у своїх дітей.

"Головні вчителі - це мої діти. Вони вчать мене правильно ставитися до багатьох речей у житті. Вони мене надихають на багато вчинків і роблять більш поблажливою і спокійною", - повідомила відома акторка.

alt

Фото: Олена Кравець (Прес-служба "95 кварталу")

Для Євгена Кошового головним вчителем по життю є його мама. "Моя мама - вчителька, тому це її свято. А взагалі всім вчителям, які працюють в школах, велике спасибі - за те, що вони роблять свою роботу при тих умовах, які їм створює держава. Адже якби не вони, ми б всі були тупими", - зазначив він. Також для Кошового вчителем є його колега Володимир Зеленський.

alt

Фото: Євген Кошовий (Прес-служба "95 кварталу")

"За все, що я маю на даний момент, я вдячний своїм батькам, які для мене - головні вчителі у житті. Також хочу сказати спасибі моїм шкільним викладачам, які вірили в мене і заклали міцний фундамент зі знань, якими я користуюся сьогодні. Тому потрібно цінувати шкільних вчителів і розуміти, що школа - це самий безтурботний час, який, на жаль, пролітає дуже швидко", - повідомив Юрій Корявченков.

alt

Фото: Юрій Корявченков (Прес-служба "95 кварталу")

Олександр Пікалов згадав своїх вчителів у школі. "Вчителі - це окрема каста, особливо ті, які за покликом серця приходять в цю професію. У мене класних керівників було троє, і всі вони навчили мене багато чому. Перше – це чітко вимовляти їхні імена. Пам'ятаю досі - Кіра Ленкіровна, Інга Леонардівна і Інгеборга Ісеновна. А взагалі найбільше мене вчать по життю невдачі. Завдяки їм стаєш сильнішим і витривалішим", - розповів актор.

alt

Фото: Олександр Пікалов (Прес-служба "95 кварталу")

Нагадаємо, що Євген Кошовий розповів, як вчився у школі.