Акунін зізнався, чому боїться революції в Росії

Акунін зізнався, чому боїться революції в Росії
Фото: Борис Акунін (bg.ru)

Письменник вважає це небезпечним через "червону кнопку" Путіна

Революційні потрясіння в Росії можуть призвести до використання ядерної зброї. Такі побоювання в ефірі NewsOne висловив російський письменник Борис Акунін.

"Я дуже боюся революції в одній окремо взятій країні під назвою "Росія", яка напхана ядерною зброєю. Дуже цього боюся", - сказав він.

Акунін вважає, що президент РФ Володимир Путін "загнав всіх під асфальт".

"У мене було відчуття, що якщо тиснути, тиснути і тиснути на цю владу, то вона потихеньку зміркує, що так для неї краще. Але Володимир Путін виявився менш розумною людиною, ніж я думав. Те, що він зробив, - всю цю справу задавив, закрутив гайки і загнав всіх під асфальт - він вважає, що він вирішив проблему. Але він всього лише розбив градусник, який показував високу температуру. Хвороба через це нікуди не зникла: вона стала тільки гірше", - заявив опозиціонер.

На його думку, скоро у Росії повториться революція через повний фінансовий крах.

"Я думаю, що все повториться. Це буде залежати тепер не від середнього класу зовсім. Це буде залежати від економічного стану країни. У країни закінчуються накопичені гроші. Коли вони зовсім закінчаться, не буде чим платити пенсії і зарплати. Якийсь час можна буде застосувати сильні засоби, які на якийсь час відвернуть масову свідомість, на якийсь час можна буде покрутити друкарський станок, а потім все", - підкреслив Акунін.

До речі, раніше Акунин заявив, що Крим не належить Росії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся