"Трішки вуду": як Бадоєв знімав кліп для Мішель Андраде (фото)

Субота 21 квітня 2018 15:29
"Трішки вуду": як Бадоєв знімав кліп для Мішель Андраде (фото)
Фото: Алан Бадоєв (instagram.com/alanbadoev)

Кліп стане першою спільною роботою українсько-болівійської співачки з відомим режисером

Кліп на пісню "Musica" знімали в Києві протягом 24 годин, а основною локацією став Будинок Звукозапису Українського радіо. Команда режисера Алана Бадоєва перетворила чуттєвий сингл у магічну Girl Power історію.

"Спочатку мені сподобалися іспанські слова пісні. А так як іспанської мови я не розумію, вони створили для мене атмосферу якоїсь містики. По суті, кожна дівчинка таке переживає, і всі подруги об'єднуються, щоб витягнути її з поганого настрою. Виходить маленька заговорницька секта (сміється). Ця пісня – трошки вуду, вона яскрава і динамічна, саме так ми і вирішили її візуалізувати. З Мішель дуже приємно працювати – вона горить тим, що робить, і як тільки включається камера - розкривається в кадрі" - ділиться Алан Бадоєв.

Стилістом відео стала Соня Солтес, хореографію створював Руслан Махов. У новому відео Мішель постане в сексуально-стриманих образах, а характер її героїні буде трансформуватися.

"Для мене це новий творчий і професійний рівень. З Аланом дуже цікаво працювати, адже він - режисер, який може багато чому навчити артиста і розкрити з несподіваного боку. У кліпі оживе моя музична і особиста історія. Як і в житті, пережиті почуття стануть етапом, який зробив мене сильніше. По-іншому і бути не могло, з такою дівочої підтримкою! (сміється). Ми додали навіть трохи чорної магії...Але якщо в Болівії шаманство – частина культури, то в кліпі воно для створення атмосфери", - коментує Мішель.

"Трішки вуду": як Бадоєв знімав кліп для Мішель Андраде (фото)"Трішки вуду": як Бадоєв знімав кліп для Мішель Андраде (фото)"Трішки вуду": як Бадоєв знімав кліп для Мішель Андраде (фото)"Трішки вуду": як Бадоєв знімав кліп для Мішель Андраде (фото)"Трішки вуду": як Бадоєв знімав кліп для Мішель Андраде (фото)"Трішки вуду": як Бадоєв знімав кліп для Мішель Андраде (фото)"Трішки вуду": як Бадоєв знімав кліп для Мішель Андраде (фото)"Трішки вуду": як Бадоєв знімав кліп для Мішель Андраде (фото)"Трішки вуду": як Бадоєв знімав кліп для Мішель Андраде (фото)"Трішки вуду": як Бадоєв знімав кліп для Мішель Андраде (фото)
 

Фото: зйомки кліпу "Musica" (прес-служба)

Lyric-відео "Musica" із запальним танцем співачки набрало вже більше двох мільйонів переглядів на YouTube. Новий кліп Мішель Андраде представить в середині травня.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся