ua en ru

Олександр Пономарьов розповів про те, якого політика він зіграв в українському фільмі

Олександр Пономарьов розповів про те, якого політика він зіграв в українському фільмі Фото: Олександр Пономарьов (кадр з фільму/сінематіко/youtube)

Співак зізнався, що вплинуло на його рішення зіграти у фільмі

Популярний український співак Олександр Пономарьов розповів про те, чому він погодився зіграти роль політика у новому фільмі "Сотка" режисера Олександра Біляка, який вже вийшов на екрани кінотеатрів. Своїми враженнями співак поділився в інтерв'ю Катерині Осадчій для передачі "Світське життя".

На екрани українських кінотеатрів вийшла кінокомедія "Сотка" режисера Олександра Біляка.

За сюжетом фільму співробітник супермаркету випадковим чином зриває джек-пот, знаходячи загадковий піджак, в кишені якого не закінчуються гроші. З допомогою грошей хлопець вирішує свої проблеми. Олександр Пономарьов зіграв у цьому фільмі роль "правильного" мера міста Одеси. Знаменитий співак розповів про те, як створювався образ політика.

"Там правильний мер. Мер такий, як я б хотів, щоб був такий мер. Я маю на увазі, що там правильний мер за сценарієм. Мені він дуже близький, тому що був схожий на героя фільму "Біле сонце пустелі". Пам'ятаєте, я мзду не беру, мені за державу прикро?", - поділився своїми враженнями співак.

Крім того, Олександр Пономарьов зазначив, що всім своїм друзям-політикам на святах, куди його запрошують, бажає тільки одного.

"До речі, завжди бажаю своїм друзям - політикам, коли буваю у них на свята: Бажаю вашим дітям, з вашим прізвищем, після завершення політичної кар'єри – спокійно ходити по місту і пишатися своїм прізвищем", - розповів Пономарьов.

Катерина Осадча зазначила, що вихід фільму "Сотка" дуже символічно співпав з подіями в Одесі та скандалом навколо мера Одеси. На що співак відповів, що не має до цього відношення і рішення приймати участь у зйомках він прийняв через улюблену пісню.

"Я завжди любив, люблю і співаю пісню про Одесу "У чорного моря". Часу тільки немає записати цю пісню з оркестром. А тут з'явилася така можливість, і я не зміг її втратити. Ця пісня, записана разом з оркестром і стала саундтреком до фільму", - розповів співак.

Відео: Олександр Пономарьов у програмі "Світське життя" ("Світське життя")

До речі, український співак представив новий кліп з російською актрисою.