"Дякую, голубчику":

Олена Мозгова прокоментувала скандальне інтерв'ю Дорна російському ТБ

STYLERЗірки        12.04.2017 - 12:00
Фото: Іван Дорн (Julia Weber/facebook.com/dorn.ivan)
Фото: Іван Дорн (Julia Weber/facebook.com/dorn.ivan)

За словами Мозгової, вона не мала ілюзій щодо співака

Український продюсер та критик Олена Мозгова прокоментувала скандальне інтерв'ю Івана Дорна російському ТБ, в якому він відхрестився від допомоги АТО і назвав війну на Донбасі "сваркою між двома побратимами". Свою думку вона повідомила на своїй Facebook-сторінці.

"Знаєш Ванька ...У мене і раніше не було ілюзій щодо тебе... Але дякую, голубчику, що пояснив нам дурним, що це просто "сварка", що гроші ти давав ... і мені в принципі до ж*пи куди там ти їх давав... P. p.s. Багато запитують чому я так толерантно написала ...так піст, намагаюсь контролювати емоції. .. а так .. та ви і самі знаєте, що я сказала, якби не внутрішня цензура", - написала Мозгова.

alt

Фото: Скріншот зі сторінки Facebook Олени Мозгової (facebook.com/olenamozgova1)

Як раніше писав Styler, український співак Іван Дорн, які раніше вже був помічений у товаристві російських зірок – прихильників Путіна, остаточно розчарував своїх українських фанатів. Співак назвав війну на Сході України, в якій загинули тисячі людей, просто "сваркою", і заявив, що Україна з Росією скоро налагодять відносини. Про це він розповів популярному російському журналісту Юрію Дудю.

On Top