Alloise про квоти на радіо: "Я навіть не знаю, хто міністр культури"

П'ятниця 01 квітня 2016 11:59
Alloise про квоти на радіо: "Я навіть не знаю, хто міністр культури"
Фото: Alloise (Facebook)

Українська співачка заявила, що її помилково приписали до артистам, які виступають проти квотування в українському радіоефірі

Українська співачка Alloise заявила, що скандал, що розвивається із-за ініціативи міністра культури В'ячеслава Кириленка ввести квоти на рускоязычные пісні в українському радіоефірі, ніщо інше, як відволікання уваги публіки.

"Проводиться захоплення вашої уваги за допомогою будь-якої провокації, бажано з іменами людей, до яких ви небайдужі, розлучається дикий галас за участю розумних і не дуже людей, а в цей час якісь набагато більш важливі моменти, які змінили ваше життя на краще, вислизають від уваги", - написала Alloise на своїй сторінці в Facebook.

 

Так от, я вам розкажу. Проводиться захоплення вашої уваги за допомогою будь-якої провокації, бажано з іменами людей, до...

Posted by Alloise Richter on Friday, April 1, 2016

Співачка заявила, що про те, що міністр культури виніс таку пропозицію вона навіть не знала, але все одно потрапила в список артистів, які виступили проти квотування.

“Що ми знаємо про це? Нічого. Я навіть не знаю, вибачте, хто зараз Міністр культури. Я не дивлюся телевізор з 17 років, з тих пір, як почала розвиватися моя чуттєвість і жіночність, і мені здалося, що це важливіше, ніж синдром набутого перманентного неврозу", - зазначила Alloise.

Також артистка розповіла про своє ставлення до квотуванню музики в радіоефірі.

“За 12 років звучання моїх пісень на радіо, не все до сих пір знають, що це українська музика, і через роки, при зустрічі зі мною, захоплено розповідають про те, що я у них в плейлисті, але вони думали, що я заморський вкусний музичний, і їжджу на рожевому слоні, а фіг там, я тут, і їжджу цим жахливим дорогах на красненьке купешечке Кіа. Наша Gorchitza досі звучить в Європі і в Росії, а роялті за свою роботу я вже ніколи не побачу, тому що мені це не належить. Alloise можна почути у Стамбульській ZARA і в паризькому таксі, у Варшаві, в Дубліні і тд. Чи отримаю я за це роялті - ояебу. Останній раз я отримувала роялті за радиоротации в розмірі 2000 грн в початку минулого року... У нашій країні музикант слабо захищений в цій сфері, особливо враховуючи локальний людський фактор", - зазначила Alloise.

Раніше Джамала також розповіла про квоти в радіоефірі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся