ua en ru

Alyosha розповіла про початок роману з Тарасом Тополею

Alyosha розповіла про початок роману з Тарасом Тополею Фото6 тарас Тополя і Alyosha

Пара познайомилася ще в 2009 році, але їхні романтичні стосунки почалися набагато пізніше

поділилася Співачка Alyosha, чим підкорив її соліст української групи "Антитіла" Тарас Тополя, з яким вони одружені вже більше трьох років та виховують двох синів.

"Зі своїм нинішнім чоловіком, Тарасом Тополею, я зустрілася ще в 2009-м. Тоді ми перетнулися в кабінеті продюсерського центру. Через рік, коли моє життя почала стрімко змінюватися (в 2010 Alyosha взяла участь у Євробаченні, - ред.), Тарас запропонував взяти участь у концерті до дня міста Славське. Там, після виступу, ми ще три дні провели в прекрасних Карпатах. Тарас підкорив мене своїм світоглядом, шанобливим ставленням до України, почуттям гумору та високою ерудицією. Спочатку ми просто товаришували, але потім зрозуміли, що не можемо одне без одного. Через два роки ми твердо вирішили, що хочемо стати батьками. Це і стало початком нашої міцної сім'ї. Я шалено люблю своїх дітей і чоловіка, з кожним днем все більше і більше", - зізналася Alyosha.

У свою чергу Тарас виявився дуже влюбчивым. У дитинстві він міняв дівчат, як рукавички. Музикант розповів, що свою першу любов він зустрів у п'ять років, правда вона була не одна.

"Перша любов... Вона була в дитячому саду. Десь в 5-річному віці мене зачарували дві дівчинки: Іванка і Катя. Цікаво, що я закохувався то в одну, то в іншу – все залежало від того, в яку ранкову групу я прийшов в дитячий сад в той чи інший день. Також пам'ятаю, як влюбився у вчительку по сольфеджіо. Але це було вже пізніше – років у 6. Там все було серйозно, без сумнівів", - розповів Тополі.

До речі, українські зірки поділилися своїми романтичними історіями кохання.