ru ua

Американська супермодель розповіла про своє важке захворювання

Американська супермодель розповіла про своє важке захворювання Фото: Instagram: @gigihadid

Джіджі Хадід пояснила, чому втрачає вагу

22-річна американська супермодель Джіджі Хадід, яка вже більше двох років зустрічається з колишнім учасником One Direction Зейном Маліком, неодноразово стикалася з негативними відгуками про свою зовнішність. Зокрема, багато людей відзначали її зайву худорлявість. Артистка вирішила присоромити своїх критиків і розповіла, що втрачає вагу не по своїй волі, а через серйозне захворювання. Про це модель повідомила в своєму Twitter.

"Для тих, хто так сильно стурбований питанням, чому моє тіло з роками змінилося. Ви, напевно, не знаєте, але коли я тільки починала кар'єру в 17 років, мені ще не діагностували хворобу Хашимото. Ті, хто тоді називав мене "занадто великою для моделі", просто бачили результат запального процесу і набряклість внаслідок цього. В останні кілька років мені надають хорошу медичну допомогу, яка допомагає мені боротися з симптомами хвороби, включаючи втому, проблеми з метаболізмом і здатністю тіла утримувати тепло. Також я прийняла участь в медичному дослідженні, яке допомогло збалансувати мою ендокринну систему", - зізналася Хадід.

Супермодель зазначила, що стресові ситуації і часті роз'їзди також впливають на її зовнішність, а худоба - це не те, як вона хоче виглядати. "Більше я ніколи не буду виправдовуватися за те, як я виглядаю. І так само повинні надходити і всі ті, чия зовнішність не вписується в стандарти інших людей. І ще. Не збираюся нікого судити, але наркотики - це не моє. Так що досить приписувати це мені - тільки тому, що ви не розумієте, чому моє тіло змінилося", - додала зірка.