ua en ru

Американський актор похвалився новонародженою дочкою

Американський актор похвалився новонародженою дочкою Фото: кадр з фільму "Форсаж 6"

Дуейн Джонсон розповів, як підтримував свою дружину під час пологів

45-річний актор Дуейн "Скеля" Джонсон, відомий роллю у франшизі "Форсаж", показав фото новонародженої дочки Тіани. Це його третя дитина і друга спільна дитина зі співачкою Лорен Хашіан. Фотографія була опублікована на його сторінці в Instagram.

"Благословен і гордий тим, що привів в цей світ ще одну сильну жінку. Тіана Джіа Джонсон прийшла в цей світ, як сила природи, а її мама (Лорен Хашіан) трудилася, як справжня рок-зірка. Я був вихований і оточений сильними, люблячими жінками все своє життя, але після присутності при пологах твоєї дитини важко висловити ту любов, повагу і захоплення, які я відчуваю до (Лорен Хашіан) і всім мамам і жінкам взагалі", - підписав фото актор.

Джонсон також порадив чоловікам бути присутніми поруч зі своєю жінкою під час пологів. Він зазначив, що вважає народження дитини найщасливішим моментом свого життя. "Моя порада високоповажним джентльменам. Дуже важливо стояти поруч з вашої жінкою, коли вона народжує, надаючи їй всю підтримку, на яку ви здатні ... тримаючись за руки, тримаючись за ноги, в загальному, роблячи все, що ви можете зробити в такій ситуації. Якщо ви дійсно хочете відчути єдиний в своєму роді, найпотужніший і первісний момент, який коли-небудь запропонує вам життя, - спостерігайте, як народжується ваша дитина", - додав артист.

Публикация от therock (@therock)

Нагадаємо, що українці розповіли, як ставляться до публічного годування грудьми.