ua en ru

Анастасія Приходько розказала шокуючі подробиці свого волонтерства

Анастасія Приходько розказала шокуючі подробиці свого волонтерства Фото: Анастасія Приходько (twitter.comAnPrikhodko)

"Зараз, як ніколи, необхідно допомагати одне одному"

Українська співачка Анастасія Приходько активно займається волонтерською діяльністю, відвідує українських військовослужбовців у зоні АТО. Проте ця діяльність є доволі небезпечною. Про це співачка розповіла телеканалу "Житомир".

Анастасія підтвердила інформацію, що двічі, у Попасній та у Костянтинівці, бойовики намагалися її викрасти та вивезти на території окупованих територій. Співачка сказала, що подробиці не має права розголошувати, але наголосила, що тоді їй вперше в житті стало страшно. "Життя швидко промайнуло в очах" - згадує вона. Під час візиту до Костянтинівки, що в Донецькій області Анастасію Приходько охороняли хлопці з спецпідрозділу "Альфа".

Проте мужня співачка вважає, що небезпека загрожує не лише їй, але й усім українцям. Вона наголошує, що, незважаючи на небезпеку, необхідно підтримувати армію, бо від цього залежить доля України.

"Війна змінила багатьох людей, і зараз, як ніколи, необхідно допомагати одне одному", - додає дівчина.

Анастасія Приходько не втрачає надії на перемогу, вважає, що ситуація на Донбасі стабілізується, а Крим повернеться до складу України. Співачка підкреслює, що її думку поділяють багато мешканців сходу України.

Також артистка засуджує тих виконавців, які виступають у країні-агресорові. Приходько вважає, що рано чи пізно вони зрозуміють свою помилку. Проте "це зрада свого народу, і мені дуже прикро, що так сталося. Слава богу, що я до них не відношуся. Гроші не на першому місці, адже є речі, які не можна купити".- говорить вона.

Відео: Анастасія Приходько (facebook.com/НадеждаОлейник)

Нагадаємо, що Анастасії Приходько запропонували присвоїти звання Заслуженої артистки України.