ru ua

Анастасія Приходько висловилася про соціальні мережі

Анастасія Приходько висловилася про соціальні мережі Фото: Анастасія Приходько (РБК-Україна)

Стало відомо, що думає українська співачка про свою публічність в мережі

Українська співачка Анастасія Приходько висловила свою думку про соціальні мережі та зізналася, що така публічність доставляє їй дискомфорт. Вона зазначила, що розпрощавшись з не властивим їй глянцевим образом, вибрала непростий шлях. Про це вона розповіла в інтерв'ю журналу Shikolad.

"Терпіти не можу соціальні мережі! Це величезна канава, пульсуюча ла*ном, яка відбирає кращі моменти реального життя! Переживати за "лайки", накручувати підписників, виставляти ідіотські відео та робити селфі в туалеті!? Це п**дець, панове! Я просто змирилася з тим, що це оточило мене з усіх сторін. І повинно бути частиною моєї діяльності, бо моя діяльність передбачає публічність. Але, повірте, це приносить мені величезний дискомфорт", - зазначила Приходько.

Анастасія Приходько висловилася про соціальні мережі

Фото: Анастасія Приходько (prykhodko.com.ua)

Також Приходько зізналася, що замість різних "жирних" курортів і "тупої засмажки", надає перевагу пікніку з друзями та спілкуванню з дітьми.

Приходько виховує доньку Нану від першого чоловіка та сина Гордія, який з'явився в нинішньому шлюбі співачки. Артистка вважає за краще не афішувати своє особисте життя, оскільки забагато розповідала у першому шлюбі. Тепер співачка переконана, що "щастя любить тишу".

Зі своїм нинішнім чоловіком Олександром вона познайомилася ще в школі. Тоді їх пов'язували романтичні стосунки, проте вони розлучилися. Через кілька років саме Олександр став ініціатором повернення Анастасії Приходько з Москви до Києва.

До речі, Приходько розповіла, чому Лобода хоче співати в Одесі.