ua en ru

"Складно": Шевченко пояснив, чому не говорить українською

"Складно": Шевченко пояснив, чому не говорить українською Фото: Андрій Шевченко, тренер Збірної України (telegraf.com.ua/sport-cat/futbol)

Головний тренер Збірної України сказав, що йому складно давати професійні інтерв'ю українською мовою

Легендарний український футболіст Андрій Шевченко стверджує, що йому важко спілкуватися з пресою про роботу українською мовою, але він працює над цим.

Питання мови порушили вболівальники на сторінці Федерації футболу України в соцмережі Facebook. Вони поставили головному тренеру Збірної незручне запитання — чому він відмовляється давати інтерв'ю українською мовою.

У відповідь Андрій Шевченко заявив, що він може говорити про роботу тільки російською або італійською.

"Я розмовляю українською, це правда. Єдине, чого мені зараз не вистачає, це мовної практики. Поки мені легше формулювати думки на футбольну тему італійською або російською, проте я працюю над мовою", - написав наставник Збірної".

Головний тренер національної збірної команди України Андрій Шевченко відповів на запитання, що йому залишали вболівальн...

Опубліковано Football Federation of Ukraine 17 жовтня 2016 р.

Проте фанати в коментарях висловили протилежну думку.

"Шевченко ніколи не відрізнявся вмінням говорити. Але ми його любимо і поважаємо не за це. А говорити і прес-секретар може. Це для вболівальників не проблема", - пише один із користувачів.

До речі, аеропорти в Україні позбавляються від російської мови.