ua en ru

Не Ані Лорак: українські зірки одержали чергові премії в Росії

Не Ані Лорак: українські зірки одержали чергові премії в Росії Фото: Микита Алексєєв та Ані Лорак (instagram.com/alekseev_officiel)

Артисти продовжують брати участь в російських конкурсах

Популярний молодий український співак Alekseev і українська телеведуча Регіна Тодоренко отримали нагороди від російського журналу "ОК!". Про це повідомляється на сайті видання.

Варто відзначити, що в конкурсі також брали участь такі українські артисти, як Діма Монатік, гурт "Гриби", Віра Брежнєва, Анна Сєдокова, Світлана Лобода, співачка Луна (Христина Бардаш), учасник проекту Estradarada (Олександр Химчук, відомий піснею "Вите надо выйти").

Не Ані Лорак: українські зірки одержали чергові премії в РосіїНе Ані Лорак: українські зірки одержали чергові премії в РосіїНе Ані Лорак: українські зірки одержали чергові премії в РосіїНе Ані Лорак: українські зірки одержали чергові премії в РосіїНе Ані Лорак: українські зірки одержали чергові премії в РосіїНе Ані Лорак: українські зірки одержали чергові премії в Росії

Фото: Українські артисти в Росії (ok-magazine.ru)

Український співак Alekseev обійшов у номінації "Нові обличчя. Музика" Монатіка та "Гриби".

А телеведуча Регіна Тодоренко перемогла українських зірок Віру Брежнєву і Анну Сєдокову, а також російську виконавицю Глюкозу в номінації "Усмішка року R.O.C.S. (жінка)".

Зазначається, що Ані Лорак отримала приз глядацьких симпатій. У номінації "Головний герой. Музика" українських співачок Ані Лорак, Віру Брежнєву та Світлану Лободу обійшла росіянка Поліна Гагаріна.

Не Ані Лорак: українські зірки одержали чергові премії в Росії

Скріншот поста (instagram.com/reginatodorenko)

Раніше повідомлялося, що українська ведуча визнана "Телезіркою року" в Росії.

Регіна Тодоренко, відома в Україні та Росії, як ведуча шоу "Орел і Решка" отримала премію від журналу "Гламур" і стала "Телезіркою року".

"Спостерігаючи за пригодами Регіни Тодоренко в "Орлі та решці", можна подумати, що у неї не залишилося місця для нових вражень і досвідів — адже вона спробувала практично все. Тим не менш, в перервах між перельотами Регіна освоїла професію співачки і композитора, випустила музичний альбом, виступила в ролі моделі, зіграла в театрі, заспівала на вечірці Glamour в честь оголошення номінантів і планує зніматися в кіно. Ця дівчина ніколи не зупиняється — що нам в ній і подобається", - написали у Glamour.

До речі, Каменських вирішила засвітитися у відомому російському шоу.

Популярна українська співачка Настя Каменських, яка нещодавно почала сольну кар'єру під псевдонімом NK, візьме участь у відомому шоу "Вечірній Ургант" на російському "Першому каналі".