ru ua

Анна Седокова зачарувала красою і розкрила чергову грань свого таланту

Анна Седокова зачарувала красою і розкрила чергову грань свого таланту Фото: Анна Седокова (instagram.com/annasedokova)

Знаменитість стала автором колонки в російському глянці

Відома співачка Анна Сєдокова повідомила своїм підпищикам в Instagram приємну новину. Тепер зірка не тільки співачка, дизайнер, багатодітна мама і блогер але ще й колумністка російського журналу ОК. Перша стаття Сєдокової для глянцю має назву "У слабкого чоловіка жінка сильна, сильного – щаслива".

altСкріншот поста облікового запису instagram.com/annasedokova

"Там де троє, там вже і п'ятеро. Або запитай мене як здійснити усі свої мрії одночасно! Представляю вам мою першу статтю для @okmagazine_ru. Продовження на сайті ОК! "Сильна жінка", мені здається, що немає вираження, яке я б ненавиділа сильніше, правда. Все життя, пройшовши під цими прапорами, сьогодні я однозначно заявляю – жінка не може бути сильною, не повинна. Я можу придумати тисячу пояснень, але ми стаємо сильними виключно за обставин. А не за покликанням душі. У слабкого чоловіка жінка сильна, сильного – щаслива. Два роки тому я прочитала це в Instagram у відомого продюсера і вирішила змінити своє життя. Мені довелося щодня працювати над собою, тому що не дивлячись на сформований образ сексуальної діви, в моє життя проникли джинси, штани, сірі майки і кроси. Зручно адже і продукти важкі легше носити, і долати перешкоди. Як скаковий кінь! Але, як мама двох абсолютно різних дівчат, я спостерігаю за ними і намагаюся спрямувати в потрібне русло", —написала в пості Ганна.

Варто відзначити, що на знімку Седокова приміряла яскравий образ: червоне плаття з накидкою в тон вона доповнила зачіскою "бабетою".

Тим часом Віра Брежнєва умилила шанувальників селфи зі старшою донькою.