ru ua

"Який лапуля": Анна Сєдокова розповіла про радісні успіхи свого сина

"Який лапуля": Анна Сєдокова розповіла про радісні успіхи свого сина Фото: Анна Сєдокова з сином (instagram.com/annasedokova)

Українська поп-співачка виклала у своєму Instagram новий пост про Гектора

Колишня солістка "золотого" складу "ВІА Гри" та відома українська співачка Анна Сєдокова виклала на своїй сторінці в Instagram пост, підписавши його "Щастя є". Зірка поділилася своєю невеликою радістю. На відео видно, як її син Гектор самостійно їсть. Дитині рік і два місяці.

"Це він сам прийняв рішення, їсти самостійно!" – ділиться з шанувальниками співачка.

Відео: Син Анни Сєдокової (instagram.com/annasedokova)

За словами зірки, Гектор дуже любить їсти з маминої вилки, тому що "у мами смачніше". Аня розповідає, що б вона не їла, він завжди забирається до неї на коліна, забирає вилку і годує її, себе і їхню собачку Марусю.

"Нещодавно моя косметолог сказала мені з сумом, що в неї дитині два рочки, а ще дитинка не їсть самостійно. Я їй відповіла, що турбуватися не потрібно, адже у нас джунглі і потрібно виживати... Варто нам тільки відвернутися, як Гектор з майстерністю ніндзя виявляється у собачої миски і тягнеться до смачненьких кружочків, які так обожнюють його друзі-собаки", – каже Аня.

"Який лапуля": Анна Сєдокова розповіла про радісні успіхи свого сина

Скріншот публікації (instagram.com/annasedokova)

І додає, що в цілому все добре, просто всьому потрібен свій час, їжа і місце.

Підписники співачки відразу відреагували на радість співачки, розчулюючись її сином і розділяючи її радість. Шанувальники всі як один погоджуються з тим, який Гектор красень і бажають йому рости великим і здоровим. "Яка краса, який лапуля, Гектор красунчик", - кажуть фанати.

"Який лапуля": Анна Сєдокова розповіла про радісні успіхи свого сина

Скріншот коментарів шанувальників (instagram.com/annasedokova)

Нагадаємо, Слава Камінська з "НеАнгелів" поділилася знімками зі своєї поїздки в США.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: Що ви не знали про Аню Сєдокову?