ru ua

Анна Сєдокова показала підрослого сина

Анна Сєдокова показала підрослого сина Фото: Анна Сєдокова (facebook.com/SedokovaAnna)

Зірка поділилася знімком в соціальній мережі

Українська співачка Анна Сєдокова, яка продовжує виступати в Росії і після військової агресії на Донбасі і анексії Криму, показала свого старшого сина. Відповідний знімок зірка розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Анна Сєдокова показала підрослого сина

Скріншот поста (instagram.com/annasedokova)

На фотографії Сєдокова позує разом з малюком. На ній – велюровий спортивний костюм рожевого кольору, а на її сина – забавний костюм з міккі-маусом. Поки співачка посміхається, дивлячись в об'єктив камери, Гектор уважно вивчає книгу, яку тримає у руках його мама.

"Нам прийшла неймовірна іменна книжка! Така вже у Монички і тепер у Гектора . Ми її збережемо на довгі роки. Це нереально крутий подарунок для малюків до Нового Року! Ви уявляєте собі емоції малюка, коли він бачить у книзі своє ім'я! У нас такий захват був!" - написала Сєдокова.

Однак у коментарях користувачі зазначили, що навряд чи в такому віці Гектор може розпізнати своє ім'я, написане в книзі.

Раніше Анна Сєдокова дала пораду, як не сердитись на коханого.

"Треба вміти плекати щастя у своєму житті, як найкращі якості в своєму улюбленому. Якщо ти злишся на нього, згадай як солодко він цілує тебе, коли ви засинаєте . Або як він доглядає за тобою, коли в тебе немає сил. А може, він відмінно укладає дітей або смішно носиться з ними на майданчику", — пише зірка.

До речі, у Москві відбулася презентація нового альбому української співачки Анни Сєдокової, яка продовжує виступати в Росії і після військової агресії на Донбасі і анексії Криму.

На закритій вечірці 16 листопада зібралися тільки найближчі друзі та колеги зірки. Новий альбом назвали "На волі". На його презентацію прийшли соліст групи M'BAND Анатолій Цой, актриса Наталя Рудова, дизайнер Вікторія Десятникова.

"Дякую! Я вже в аеропорту, але досі не можу повірити, що все відбулося і сталося! Спасибі за підтримку нашим друзям журналістам! Для мене велика честь розділити своє щастя з вами", - написала Сєдокова після презентації.