ru ua

Анна Седокова зізналася, як швидко повернула форму після пологів

Анна Седокова зізналася, як швидко повернула форму після пологів Фото: Анна Седокова (instagram.com/annasedokova)

Зірка не приховує, що їла і пила, щоб швидко відновиться після народження дитини

Відома співачка Анна Седокова, яка три тижні тому втретє стала мамою, вже повернула свою струнку форму. На доказ зірка активно публікує відверті знімки Instagram. І там же ділиться з шанувальниками своїми секретами, як швидко прийти у форму.

"1. Пробіотики. Якщо ви хочете красиві животики і прес, то допомагайте своїй мікрофлорі. Від вірного Лінексу кожен день, до тих, які зберігаються в холодильнику 30 днів - це все ваші друзі. 2. Вода. Ви в курсі. Але як не забувати її пити? Я купила багато маленьких пляшечок і розставила скрізь по квартирі, офісу і в машину поклала. Ще ввечері обов'язково ставлю поруч з ліжком чашку з водою на ранок, відкрила очі і відразу водичку. 3. Ложечка меду і ложка оливкової олії з соком лимона, запиваючи наступним ранковим стаканчиком води - це мій everyday routine. Організму і шкірі необхідні корисні жири, а вони нас ще у великій кількості в риб'ячому жирі. Йдемо в аптеку і купуємо Omega3, ті які вам симпатичні. Головне не пропускати", - пише Седокова.

Анна Седокова зізналася, як швидко повернула форму після пологів

Скріншот поста облікового запису Instagram.com/annasedokova

Співачка також зазначила, що не мала післяпологовий бандаж, оскільки через нього м'язи розслабляються і "лінуються".

"Звичайно, животик ще є і буде, але я вже починаю відчувати його знову. Важливо. Ви повинні розуміти,що ми всі різні за природою і генетичний. Я наприклад завжди 60 кг і ось ніяк менше не можу. У мене попа он яка велика і вона мені подобається. Худий мені не бути, йдемо на апетитні. Так що сенсу мені з моєю генетикою мучити себе дієтами, ні, а ось качати попу і прес є. Він у всіх є цей зміст. Знайдіть свою сильну сторону і працюйте над нею. І працюйте не завтра після пологів, а вже зараз", - порадила Ганна.

Седокова каже, що "99 відсотків" її форми сьогодні були закладені ще у 18 років, коли дівчина вперше прийшла в спортзал.

До речі, Анна Сєдокова показала відверте декольте в мережі.