"Москвороті жаби": Антін Мухарський назвав російську мовою обслуговуючого персоналу

Антін Мухарський назвав російську мовою обслуговуючого персоналу
Фото: Антін Мухарський (Facebook/Антін Мухарський)

За словами Мухарського, мова інтелектуалів - це українська

Український актор і шоумен Антін Мухарський розповів, що українською мовою розмовляє лише обслуговуючий персонал. Історію з життя він описав на своїй Facebook-сторінці, де і пояснив, чому так вважає.

"РОСІЙСЬКА - МОВА ОБСЛУГОВУЮЧОГО ПЕРСОНАЛУ.  Коротенько, бо поспішаю. Нещодавно дружина Elizabeth Bielska шукала нам нову хатню робітницю на сайті, де пропонується обслуговуючий персонал. У побажаннях до претендентів на роботу значилося — бажане знання української мови. Із чотирьохсот пропозицій цій категорії відповідали тільки три! Та й у закладах загалхарчу така само ситуація — переважна більшість офіціантів москвороті жаби з наявними ознаками провінціально дебілізму на обличчі. А феномен гурту “Гриби”, яким захоплюється переважна більшість рускоязичнаго насєлєнія України — наочний факт тотальної деградації цього сегменту наших співгромадян", - написав Антін.

"Так що вітаю. Українська мова, як мова інтелектуалів, якою твориться переважна більшість сучасного і прогресивного контенту перемагає. Російська в побуті перетворюється в знак слабоумства та інтелектуальної імпотенції. На ньому говорить маргіналізована частина суспільства, яка застрягла в совку ментально і метафізично. І цей культурний феномен не може не надихати. Слава Україні!", - підсумував артист.

alt

Скріншот сторінки Facebook

Як раніше повідомлялося, Єгорова не дозволяє Мухарському спілкуватися з дітьми українською мовою.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся