Антін Мухарський покинув Україну і просить притулку в Євросоюзі

Антін Мухарський покинув Україну і просить притулку в Євросоюзі
Фото: Антін Мухарський (facebook.com-AntinMukharskyi)

Мухарський обурений законом про аліменти

Відомий український артист, шоумен і письменник Антін Мухарський повідомив, що залишив Україну і має намір просити політичного притулку в одній з країн Європи. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Дорогі друзі, брати та сестри, українці ... Якщо ви читаєте ці рядки, значить, я вже перетнув державний кордон України і перебуваю в одній з країн Європи, де, найімовірніше, найближчим часом попросити політичного притулку. Це рішення стало абсолютно спонтанним, адже я до останніх хвилин свого перебування в Україні, чекав і вірив у те, що мене почують ті чиновники, до яких я звертався особисто і на яких покладено відповідальність за дотримання законності в цій країні. Я писав відкриті листи Представнику Президента у Верховній Раді Ірині Луценко і міністру юстиції Павла Петренко, я звертався з офіційними заявами у всілякі інститутів, які займаються дотриманням справедливого судочинства в Україні. Я намагався викласти свою позицію в незаангажованих ЗМІ, але потоки брехливої інформації, яку виливали на мене бульварні видання і телеканали були зовсім не порівняти з моїми ресурсами - людини-художника, який намагався знайти справедливість там, де її не знайти", - написав Мухарський.

Антін Мухарський покинув Україну і просить притулку в ЄвросоюзіСкріншот поста (facebook.com/AntinMykharskyi)

Свій від'їзд він пояснив фінансовими претензіями від колишньої дружини, телеведучої Сніжани Єгорової. У них троє спільних дітей. Антін, згідно зі шлюбним контрактом, повинен виплачувати на їх утримання $3 тисяч щомісяця.

"Єдине, чого я просив у держави останнім часом - це справедливості. Але сучасна українська держава не може мені цього дати. Ось чому я їду", - зазначив він.

Мухарський розповів, що 20-го травня 2014 року звернувся в Оболонський районний суд з первісним позовом про перегляд суми аліментів, зазначеної в контракті, та визначення порядку побачень з дітьми, але цей позов цих пір не розглянуто.

Антін Мухарський покинув Україну і просить притулку в Євросоюзі

Скріншот поста (facebook.com/AntinMykharskyi)

Він також нагадав, як у Верховній Раді прийняли закон про аліменти.

"За кілька місяців до прийняття закону в ЗМІ була розгорнута ціла кампанія з промоутування цих нововведень. А в ролі "головного злісного аліментника країни" був обраний ваш покірний слуга", - нарікає артист.

Антін Мухарський покинув Україну і просить притулку в ЄвросоюзіСкріншот поста (facebook.com/AntinMykharskyi)

Він зазначив, що не має боргів перед своїми дітьми.

Також Мухарський підкреслив, що в нашій країні україномовному артисту дуже складно заробити на життя.

"Я не можу заробити такі гроші в країні, де йде війна, де українським артистам (на відміну від проросійських колег або користуються російською мовою) платять в рази менше. Але я принципово не буду повертатися на "російськомовні пасовища". Я не можу добитися правди в судах, я не можу бачити дітей, я не можу жити в країні, де вищі державні чини обмовили і водять за ніс простих українців, я не можу достукатися до брехливих журналістів, щоб вони не поширювали наклеп", - сказав шоумен.

За його словами, нинішня держава усіма своїми інститутами та механізмами знищує сильного, активного, творчого, дієздатної, відповідальної людини, яка нічого не вимагає від держави взамін, крім справедливості і чесного правосуддя.

Антін Мухарський покинув Україну і просить притулку в ЄвросоюзіСкріншот поста (facebook.com/AntinMykharskyi)

Нагадаємо, що Антін Мухарський розповів, як в Україні можна ухилитися від сплати аліментів.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся