ru ua

Антін Мухарський розповів, як в Україні можна ухилитися від сплати аліментів

Антін Мухарський розповів, як в Україні можна ухилитися від сплати аліментів Фото: Антін Мухарський (facebook.com-AntinMukharskyi)

Актор мав досвід з нотаріусами-хабарниками

Відомий український артист і письменник Антін Мухарський розповів, що виступає за посилення покарання за ухилення від сплати аліментів. За його словами, такий закон потрібен Україні. Про це повідомляє "Обозреватель".

"Цей закон дійсно потрібен. Я проводжу багато часу у виконавчій службі і бачу багато жінок, які страждають від чоловіків, які не платять аліменти. Але цей закон надає виконавцям право обмежувати конституційні права громадян", - зазначив він.

Мухарський зізнався, що мав досвід з нотаріусами-хабарниками.

"У мене, на жаль, є дуже негативний досвід спілкування з виконавчими службами, коли за невеликий хабар в 300-500 доларів будь-який "чорний" нотаріус виносить підроблений виконавчий напис, який потрапляє у виконавчу службу і починає виконуватися", - розповів Мухарський.

За словами актора, ухилення від сплати аліментів може спричинити за собою наслідки.

Антін Мухарський розповів, як в Україні можна ухилитися від сплати аліментів"У вас відбирають майно, забороняють виїжджати за кордон і т. д. І поки ви звертаєтеся до суду, щоб її визнали недійсною, проходять роки. За цей час виконавча служба відбирає у вас все і знайти на це вплинути неможливо", - додав артист.

Як раніше писав Styler, Мухарський розкрив подробиці скандалу з колишньою дружиною.