ua en ru

"Антитіла" презентували драматичний кліп "TDME"

"Антитіла" презентували драматичний кліп "TDME" "Антитіла" (прес-служба)

На створення пісні Тараса Тополю надихнув подвиг 40-річної давності

Поп-рок група "Антитіла" презентувала кліп на пісню "TDME", яку музиканти представили раніше.

Головного героя у відео роботі відіграє багаторазовий чемпіон світу та Європи з плавання Олег Лісогор.

Зйомки кліпу пройшли в суворих умовах і у холодній воді. За словами режисера Радислава Лукіна, який до цього знімав короткометражний фільм у Чорнобилі, це були найекстремальніші зйомки в його житті. Також він зазначив, що дана робота, скоріше, не кліп, а короткометражний фільм про людський подвиг і силу волі.

За сюжетом, герой кліпу, радянський океанолог Слава Курилов кидається у воду з борту круїзного лайнера і за три дні долає сто кілометрів вплав, щоб звільниться від тоталітарного радянського режиму.

Відео знімали на декількох локаціях: у Києві, в Одесі на Чорному морі, на судноремонтному заводі в Іллічівську, куди просто так з вулиці не потрапити, в готелях і на кораблях.

Олег Лісогор, який виконав роль Курилова, зізнається, що дуже змерз під час зйомок, але процес і результат йому дуже сподобався.

"Ми плавали просто у крижаному морі! Я зазвичай поринаю на Водохреща, але в практиці такого загартування немає. За сюжетом, нам довелося не тільки зануритися, поплавати, а й полежати у холодній воді близько 20 хвилин. Крім цього, в усі знімальні дні був різкий пронизливий вітер, руки буквально студеніли. Але результат мене вразив", - розповідає Лісогор.

Відео з YouTube/АНТИТІЛА

До речі, в наступному році групі "Антитіла" виповнюється 10 років. Навесні 2018-го у музикантів починається тур по США, в рамках якого вони відвідають 10 міст Америки і 3 міста Канади.

Нагадаємо, Соловій Христина показала особисту історію в драматичному кліпі.