ua en ru

Арнольд Шварценеггер натякнув про вплив росіян на Дональда Трампа

Арнольд Шварценеггер натякнув про вплив росіян на Дональда Трампа Фото: кадр з фільму "Термінатор 3: Повстання машин"

Актор пожартував, що робот-термінатор врятує президента з в'язниці

Екс-губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер розповів журналістам про новий фільм з всесвіту Термінатора, зйомки якого заплановані на літо 2018 року. Актор пожартував, що творці нової картини вписали чинного президента США Дональда Трампа в сценарій. Про це повідомляє Deadline.

"Т800 доведеться знову відправитися в минуле, але на цей раз в 2019 рік, щоб витягнути Трампа з в'язниці", - сказав Шварценеггер. Артист також згадав про те, що президент часто згадує про його творчі досягнення і поважає його діяльність.

"Ну, мені, звичайно, дуже лестить, що він називає мене зіркою кіно. Але взагалі я не розумію, чому це росіяни змушують його говорити такі речі. Це вище мого розуміння. Адже він повинен бути дуже зайнятий. Він якось обіцяв людям , що реформує інфраструктуру, систему медичного обслуговування. Адже є так багато інших тем, які варті обговорення, але він намагається не зачіпати їх. Нічого не змінюється, все триває по-старому", - висловився Шварценеггер.

Нагадаємо, що в мережі з'явилося відео, де Трамп залишив свою дружину Меланію і сина Беррона під дощем, а сам сховався парасолькою.