Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"

Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"
Фото: Ассія Ахат (прес-служба/Лідія Тропман)

Скрипалька збирається підкорити журі найпрестижнішої музичної премії

Відома українська скрипалька та співачка Ассія Ахат презентувала в столиці інструментальний альбом "All-in", який в цьому році подано відразу на 8 номінацій "Греммі".

Проект встиг наробити багато шуму у зіркових колах задовго до цього. Все було навіяно атмосферою найпрестижнішої американської музичної нагороди. Навіть запрошення для гостей були зроблені у вигляді маленьких золотих грамофонів.

Першими слухачами програми Ахат стали тільки найближчі друзі та колеги: Юрій Нікітін, Катя Осадча, Олексій Залевський, Жан Гріцфельдт, Олена Коляденко, Соня Плакидюк та інші.

Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"
 

Фото: зіркові гості презентації Асії Ахат (прес-служба/Лідія Тропман)

Камерна презентація перетворилася на справжнє європейське шоу. Сцена, підсвічена в темряві червоними вогнями, додавала особливої таємничості.

Ахат з'явилася на сцені в розкішному чорному платті з білосніжною скрипкою в руках. За спиною -15 музикантів і 5 плазмових екранів, на яких демонструвалися відео з участю винуватиці заходи, зняті спеціально для цього концерту.

Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"
 

Фото: Ассія Ахат (прес-служба/Лідія Тропман)

Світові хіти – Тоні Брекстон "Un-breakmyheart", АВВА "SOS", Стіві Уандер "Superstition", Coldplay "Vivalavida" та інші – були зіграні з живим оркестром і отримали здійснено нове прочитання.

Пікантності і шарму дійству додав балет Олени Коляденко Freedom. Артисти під час композицій влаштували справжнє театральне дійство, примудряючись виробляти танцювальні па прямо в натовпі, продираючись крізь глядачів, зробивши таким чином учасником цього шоу кожного, хто знаходився в залі.

За режисуру вечора відповідав Віктор Скуратовський. На роль ведучої запросили саму прямолінійну українську теледіву – Василісу Фролову.

Публіка завалила артистку квітами. Але найцінніший букет Ахат отримала від свого 14-річного сина Філіпа. Хлопчик вирішив зробити зоряної мамі сюрприз і несподівано вийшов на сцену. Він намагався не потрапляти під приціли фотокамер, але не привітати з такою подією самого рідної людини не зміг.

Ассія Ахат презентувала в Києві альбом, який поданий відразу на вісім номінацій "Греммі"

Фото: Ассія Ахат приймає поздоровлення (прес-служба/Лідія Тропман)

"Мені здається, що я злітала в космос і повернулася назад на землю", – поділилася своїми враженнями одна з глядачок по закінченні презентації. А дизайнер Олексій Залевський зізнався, що бажає Ахат не повертатися в Україну без "Греммі".

У найближчих планах артистки - показати цю програму в Україні і США.
У новий альбом Ассії Ахат "All-in" увійшло 13 світових хітів. Всі творіння зіграні на скрипці в супроводі оркестру. Музичним продюсером проекту виступив 16-разовий володар премії "Греммі" Умберто Гатика, відомий по співпраці з Шер, Селін Діон, Мерайєю Кері, Тіною Тернер.

Робота над диском тривала кілька років і проходила в Лос-Анджелесі, Нью-Йорку і Парижі. В цьому році Ахат подала цей проект на 8 номінацій "Греммі". Результати голосування стануть відомі в січні 2018 року.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся