ua en ru

"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade

"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade "Bahroma" (фото: прес-служба/Polina Smith)

У Києві відбулася новорічна вечірка нового жіночого інтернет-видання

На події побували друзі та колеги LeMonade. Ведучим вечора став запальний і веселий Роман Міхно, який дарував гостям гарний настрій та незабутні емоції.

Гостей вечора розважали популярні українські гурти "Сальто назад" та "Bahroma", а також офіційний DJ "Євробачення 2017" Саня Димов.

Крім цього, відбувся модний показ від учасниць конкурсу краси "Королева України".

"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade"Bahroma" та "Сальто назад" виступили на новорічній вечірці LeMonade

Фото: Новорічна вечірка LeMonade (прес-служба/Polina Smith)

Серед зіркових гостей можна було помітити учасника шоу "Танці з зірками 2017" та партнера проекту Наталії Холоденко Віталія Загоруйко, учасницю шоу "Топ-модель по-українськи" Юлію Мочалову та інших зірок українського шоу-бизнесу.

Зазначимо, що протягом вечора гості мали можливість взяти участь у розіграші призів. Виграти головний приз міг кожен, хто сфотографувався на фотозоні і розмістив своє фото в соцмережі. Переможця обирав ведучий шляхом лотереї.

Цікаво, що видання планує зробити вечірку традицією, і кожну зиму збирати артистів і друзів на свої заходи.

Додамо, що свято було організовано в День святого Миколая, оскільки редакція вірить у чари і хотіла відкрити сезон зимових свят у колі друзів.

До речі, стало відомо про подальшу долю групи NIKITA.