ru ua

"Мій найкращий друг": Timati привітав Путіна з днем народження

"Мій найкращий друг": Timati привітав Путіна з днем народження Фото: Володимир Путін наближається до 70-річчя, зближуючись з реп-естетикою
Автор:

До свого 63-річчя російський президент отримав піонерський реп на Червоній площі. Добре що не вбивство опозиційного журналіста, як в 2006-м

"Мій білий владика, хто лівий - на вихід" - такими словами репери Timati і Саша Чест зізнаються в любові до батьківщини і президента в кліпі, випущеному до дня народження Володимира Путіна 7 жовтня.

"Мій найкращий друг - це президент Путін", - відверто заявляється в рефрені пісні. Як відомо, реп-естетиці властивий чисто підлітковий культ домінування, так що нічого дивного у вчинку реперів Тіматі і його команди немає.

"Мій найкращий друг": Timati привітав Путіна з днем народження

Фото: Реп-естетиці властивий культ домінування, прибавляющий підліткам впевненості в собі

Режисер кліпу - 31-річний Павло Худяков, син відомого радянського актора і режисера (наприклад, фільму "На Верхній Масловці", в якому блискуче зіграла Аліса Фрейндліх) Костянтина Худякова.

Зйомки проходили на Червоній площі, на Москва-річці, на велодромі і в клубі Soho Rooms. Тоді як в Америці в масках президентів зазвичай грабували банки, в кліпі Худякова парні в гумових масках Путіна проробляють політкоректні трюки на спортивних велосипедах і ганяють на водних мотоциклах на тлі футуристичних висоток Москва-сіті.

"Російський продукт знову в ціні, Лада-седан, салют, АвтоВАЗ! Мій найкращий друг знову в грі, мій найкращий друг - це один з нас", - начитує Timati, випендрюючись на даху розтинає пустельну Червону площу малинового автомобіля - яким, втім, в іншій країні і в інший час знехтував би будь-який поважаючий себе репер.

"Якщо країна - це клуб, то на танцполі сьогодні багато людей. Немає фейс-контролю, тут усі рівні - все інше вирішує ді-джей", - захлинаються від захвату хлопці в чорних каптурах. "Йдемо плавно, він головний - отже, все за планом", - переконливо зрошують вони новим бездоганним продуктом путінської пропаганди незміцнілу свідомість юних співвітчизників. Все по олд-скулу часів радянських вождів.

Не обійшлося у відео і без гімнасток, як реверанс пасії президента РФ, ровесниці режисера Аліні Кабаєвій. Втім, "мій найкращий друг поки не одружений", - уточнюють виконавці.

"Мій найкращий друг встає за пульт, рейтинг росте, хитає країна. Дівчатка просто від нього без розуму", - ну чим не сучасна піонерська примовка?


Як повідомляють російські ЗМІ, Володимир Путін має намір відзначити 63-річчя участю в хокейному матчі.

За даними прес-секретаря ПРЕЗИДЕНТА Дмитра Нестерова, в матчі з президентом візьмуть участь хокеїсти Володимир Мишкін, В'ячеслав Фетисов, Олексій Касатонов, Юрій Ляпкін, Ірек Гімаєв, Павло Буре, брати Олександр і Володимир Голиковы, Олександр Якушев, Олександр Кожевников, Віктор Шалімов, Сергій Макаров, Андрій Коваленко, Олександр Могильний. Також на лід вийдуть губернатор Московської області Андрій Воробйов, глава Татарстану Рустам Мінніханов, міністр оборони Сергій Шойгу і близькі друзі Путіна бізнесмени Аркадій і Борис Ротенберг.

"Найголовніше, що хокей доставляє задоволення Володимиру Путіну, і ми раді, що можемо разом з ним розділяти ці почуття. У нього виходить все краще і краще. Якщо б він грав з дитинства, він грав би професійно, у нього є розуміння гри, що не кожному дано: віддати, відкритися в правильному місці", - пояснив гру президента олімпійський чемпіон В'ячеслав Фетисов.

Тим часом, в соцмережах згадують, що в 2006 році Володимиру Путіну до дня народження подарували вбивство опозиційної журналістки Анни Політковської. І обмінюються "приколами" на зразок такого:

"Мій найкращий друг": Timati привітав Путіна з днем народження

Самі недоброзичливі користувачі Facebook фантазують на тему, що було б, якби ВВП "схопив в колисці синдром раптової дитячої смертності". А недалеко пішли від Тіматі і його команди начитують свої моралізаторські рядка на тему домінування: "У всіх бідах України Путін винен - нині, повсякчас і навіки віків!!! На коліна, смерд, отмаливай свої тяжкі гріхи..."

До речі, нещодавно хлопчик у вишиванці присвятив президенту РФ вірш.