ru ua

Вагітна Олена Шоптенко прикрасила обкладинку глянцевого журналу

Вагітна Олена Шоптенко прикрасила обкладинку глянцевого журналу Фото: Олена Шоптенко (instagram.com/alena_shoptenko)

Олена була щаслива, дізнавшись про вагітність

Відомий український хореограф і танцівниця, яка зараз вагітна, прикрасила обожку глянцевого журналу. На ній вона з'явилася з чималим відкритим животиком.

Олена розповіла виданню Viva, як дізналася про своє цікаве положення.

"Я побачила результат тесту, а потім зробила ще п'ять тестів. Причому всі вони показували різний результат – то так, то ні. Що відчула? Я дуже зраділа. У мене є сім'я, коханий чоловік, і це дуже бажане і логічний розвиток подій. Звичайно ж, я поділилася з чоловіком, звичайно ж, він теж був щасливий з цього приводу. Поява нової людини на світ – це величезна радість. Це частинка тебе і найголовніше, що може бути в житті", - повідомила Олена.

Вагітна Олена Шоптенко прикрасила обкладинку глянцевого журналуФото: Олена Шоптенко (viva.ua)

Шоптенко розповіла, що про її вагітність знав тільки її партнер по танцях.

"Про мій стан знав тільки мій партнер Ахтем, ніхто з глядачів навіть не здогадувався. Потім я продовжувала репетирувати, виступати зі своїм танцювальним проектом, робила постановки. На нинішньому терміні вже, звичайно, менше рухаюся, менше часу проводжу в залі. Але танцювати мені дуже комфортно. Часом навіть простіше, ніж довго ходити. Часу з'явилося більше, тому цікавлюся і іншими сферами, скажімо так, суміжними з моєю. Захопилася режисурою, трохи знімаю", - розповіла Клочкова.

Нагадаємо, що вагітна Альона Шоптенко показала, як готується до народження сина (фото).

У принца Вільяма і Кейт Міддлтон народився син (видео:STYLER.rbc.ua)