ua en ru

Вагітну Лободу переплутали з голлівудською поп-зіркою (фото)

Вагітну Лободу переплутали з голлівудською поп-зіркою (фото) Фото: Світлана Лобода (facebook.com/loboda.official)

Маленький хлопчик попросив з нею сфотографуватися

Відому українську співачку Світлану Лободу, яка зараз проживає в Сполучених Штатах через вагітність, переплутали з голлівудською поп-зіркою Бейонсе. Про це співачка повідомила на своїй сторінці в Instagram.

"Я можу сфотографуватися з вами? Ви ж Бейонсе?" запитує у мене сьогодні маленький хлопчик. "На жаль, ні", - підписала вона фото.

Слід уточнити, що співачка також оприлюднила кілька знімків, зроблених під час походу в один з американських музеїв. На даний момент пост Лободи зібрав понад 60 тисяч лайків і декілька сотень коментарів.

Вагітну Лободу переплутали з голлівудською поп-зіркою (фото)Вагітну Лободу переплутали з голлівудською поп-зіркою (фото)Вагітну Лободу переплутали з голлівудською поп-зіркою (фото)

Фото: Вагітна Світлана Лобода в США (instagram.com/lobodaofficial)

Користувачі мережі при цьому обурилися подібній поведінці дитини.

"Як можна порівнювати? Абсолютно різний тип зовнішності і абсолютно різні дані... не погано і не добре. Просто порівняти не можна ні за одним критерієм. Загальне тільки те, що обидві - жінки" – написала користувач "Поля".

"Навіщо порівнювати? Це абсолютно різні співачки. Маячня" – уточнила юзер Анастасія Бубнівський.

"У хлопчика, напевно, з окоміром проблеми", – сказала користувач Діанна Беисембаева.

Вагітну Лободу переплутали з голлівудською поп-зіркою (фото)

Фото: скріншот коментарів (instagram.com/lobodaofficial)

До речі, українська співачка Світлана Лобода, яка веде активну гастрольну діяльність в Росії, поділилася з шанувальниками відвертими знімками.

Світлана Лобода, яка чекає на другу дитину, показала, як проводить час перед пологами. Фото зроблені на одному з пляжів Лос-Анджелеса, куди поїхала народжувати і записувати нові пісні опальна зірка. Вона сидить на піску, на тлі вічнозелених пальм, одягнена в темний наряд і в стильних сонцезахисних окулярах.