ru ua

"Біг за потягом і сльози котилися з очей": Павло Табаков про перше кохання і про запоруку міцних стосунків

"Біг за потягом і сльози котилися з очей": Павло Табаков про перше кохання і про запоруку міцних стосунків Павло Табаков (фото: Facebook/Pavlo Tabakov)

Співак і зразковий сім'янин розповів про те, як зберегти вогонь кохання у шлюбі

14 лютого, у День всіх закоханих, представники українського шоу-бізнесу активно діляться своїми любовними й романтичними історіями. Павло Табаков - не виключення.

У інтерв'ю Styler відомий співак та композитор розповів про один із найромантичніших моментів свого життя.

"Це був майже "кіношний" курортний роман. Після шквалу емоцій – настав час прощатися… Вона їде на східну Україну, я – на західну… І не знати, чи ми ще коли-небудь побачимось. Пригадую, як я біг за потягом і сльози котилися з очей… Потім ця сильна емоція, яку досі пам'ятаю, вилилася при написанні однієї пісні. Зрештою, усі мої пісні – про кохання, про різні його відтінки", - каже Павло.

Відео з YouTube/Pavlo Tabakov

Але були у стосунках артиста і курйозні моменти.

Якось Павло листувався з дівчиною довгих сім років, а потім… вона вийшла заміж за його ж знайомого.

"Але так сталося, що тепер ми друзі, і з гумором згадуємо свій роман у листах", - зізнається співак.

Відео з YouTube/Pavlo Tabakov

Крім того, Табаков розповів, як завойовував серце коханої і як зважився зробити пропозицію своїй дамі серця.

"Довго думав. Але коли вже вирішив, то назад не озирався! Одного дня запропонував своїй майбутній дружині Ользі романтичну подорож на авто Європою. Ми удвох доїхали до Франції, де у мене мав бути концерт у складі гурту "Орфей". Ось на цьому концерті я і зробив Олі пропозицію руки і серця. Це було дуже романтично, повірте! Вона зовсім не очікувала такого повороту подій, сиділа собі у першому ряду і слухала наш концерт. Аж раптом під час однієї з пісень я спитав у неї прямо зі сцени, чи вийде за мене? Потім спустився у зал, встав на коліно, подарував квіти… і почув таке бажане "Так!". Випадковими свідками мого освідчення стали 600 французів, які прийшли на концерт "Орфея". Вони були вражені настільки, що подарували нам торт із двома переплетеними серцями та прапорами України і Франції. А ще, за доброю французькою традицією, того вечора ми як пара мали з’їсти каструлю цибулевого супу", - сміється Павло.

Відео з YouTube/Pavlo Tabakov

А насамкінець музикант дав кілька порад закоханим українцям. Зокрема, поділився секретом того, як зберегти вогонь кохання у шлюбі.

"У стосунках, у шлюбі треба мати терпіння, взаєморозуміння і мудрість у побутових питаннях та в питаннях кохання. Зізнаюся, одинадцять років тому я міг зробити найбільшу помилку – знехтувати коханням усього свого життя. Я міг пройти повз… Але знайшов у собі сили повернутися та сказати: "Пробач"… Пригадую, як у ті дні сумнівів та вагань, мене охопила всеосяжна сила Любові, яка й допомогла прийняти єдине вірне рішення. Так я не втратив кохану жінку – і наша історія закінчилася хеппі-ендом: тепер ця жінка моя дружина, у нас двоє чудових дітей!. Бажаю усім, хто ще у пошуку, - знайти кохання свого життя. А хто знайшов – зуміти зберегти! Кохання – це те найсокровенніше, що виникає між двома людьми, що розкриває їхні серця назустріч один одному, що надихає і спонукає до справжніх вчинків", - підкреслив Табаков.

Відео з YouTube/Pavlo Tabakov

Раніше Табаков разом з іншими українськими зірками розповів про своє перше кохання.

До речі, подивіться це миле і романтичне відео:

Топ-5 найбільш знаменитих пар закоханих (YouTube/Развлекательный канал STYLER)