ua en ru

"Божевілля": російський актор обурився попаданням в "чорний список" Мінкульту

"Божевілля": російський актор обурився попаданням в "чорний список" Мінкульту Фото: Олександр Баширов (facebook.com-bashirovalex)

Крім актора в список потрапили ще п'ять музикантів

Російський актор Олександр Баширов прокоментував своє потрапляння в "чорний список" Міністерства культури України. Про це він розповів виданню Russia Today.

"Баширов був на Донбасі і в Криму ще в 2014 році, і здивувався, чому в Україні "так довго спали і вирішували цю ситуацію", - написало видання.

За словами самого Баширова, рішення Міністерства культури України - це "божевілля".

"Божевілля": російський актор обурився попаданням в "чорний список" МінкультуФото: Олександр Баширов (Кадр з фільму "Майстер і Маргарита")

"Раз вирішили...Апофеоз фантасмагорії. Що тут коментувати — божевілля. Я не можу на це реагувати без сатири, гумору. Вражений нескінченністю деградації", — висловився Баширов.

Зазначимо, що перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, становить Мінкультури України на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, СБУ, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Крім самого Баширова, українське міністерство включило до переліку російських музикантів Олександра Мінькова (Олександр Маршал), Олексія Долматова (репер Гуф), співачок Ларису Доліну та Віку Циганову, а також естрадного співака Олександра Буйнова.

Хайп таксі #3 ваше ставлення до українських артистів, що працюють в Росії (Фото: РБК-Україна)