ua en ru

Бізнесвумен розповіла, скільки коштує ніч з Волочковою

Бізнесвумен розповіла, скільки коштує ніч з Волочковою Фото: Анастасія Волочкова (instagram.com-volochkova_art)

Жінка стверджує, що її друзі передавали балерині гроші

Російська бізнесвумен Ольга Лейбман стверджує, що чоловіки платили 15 тисяч доларів за ніч, яку проводили разом з балериною і артисткою Анастасією Волочковою. Леймбан також сказала, що актриса надавала "ексорт-послуги". Про це вона повідомила в ефірі передачі "Зірки зійшлися" на телеканалі НТВ.

Бізнесвумен заявила: "Я обертаюся в певному колі людей, вісім знайомих моїх з нею були. Ці люди мої друзі, не можу називати прізвища. Це називається "ескорт". У коментарі порталу dni.ru Волочкова заперечувала цю інформацію: "Вона говорить: "точно знаю, що Волочкова спала з вісьмома чоловіками і брала за це 15 тисяч євро". Доведеться їй ці слова доводити в суді. Нехай доведе факт передачі грошей, тому що цього не було і не могло бути. Я за гроші не вечеряю і не сплю".

Лейбман уточнила, що її слова неправильно зрозуміли: "Йшлося лише про ескорт-послуги, які Настя надавала багатьом моїм знайомим чоловікам. Під словосполученням "ескорт-послуги" я мала на увазі модну тенденцію, коли багаті люди запрошують зірку провести час за гроші - сходити в театр, в ресторан, на риболовлю. Вони просто купують собі гарний супровід".