ua en ru

"Бог покарав або зурочили": Євгенія Власова вперше розповіла, як потрапила в реанімацію

"Бог покарав або зурочили": Євгенія Власова вперше розповіла, як потрапила в реанімацію Фото: Євгенія Власова (facebook.com-realvlasova)

Артистка перенесла важку операцію

Українська співачка Євгенія Власова розповіла, що робила в той день, коли в кінці листопада потрапила в реанімацію. Свій перший коментар з цього приводу зірка дала під час прямого ефіру в Instagram, передає ТСН.

"Бог покарав або зурочили": Євгенія Власова вперше розповіла, як потрапила в реанімацію

Скріншот (tsn.ua)

Співачка поділилася з шанувальниками, що відчуває себе задовільно.

"Як я себе почуваю? Як людина, яка завжди командував своїм життям, а тепер розуміє, що хтось командує моїм життям. Я думала, що вести здоровий спосіб життя, пити воду, не курити, гуляти, не спілкуватися з людьми... Я думала, цього достатньо, щоб уникнути якихось моментів у житті, очистити своє поле. Я вважала, цього достатньо. Ці події, я впевнена, не просто так відбуваються", - сказала Євгенія.

Зірка розповіла, що в той день, коли вона потрапила в реанімацію, вона займалася спортом і танцювала.

"В цей вечір я займалася спортом, хоча мені було погано. Потім танцювала і ввечері я вже опинилася на операційному столі. Це дуже несподівано. Це другий раз в житті, коли я була готова рвонути в професію. Вперше було, коли я розлучилася. Перебесилась. Це 8 років тому було. І ось зараз, коли, здавалося, відпочила від своїх моментів, зібралася на сцену і знову якесь випробування", - поділилася артистка.

"Бог покарав або зурочили": Євгенія Власова вперше розповіла, як потрапила в реанімацію

Скріншот (tsn.ua)

На думку Євгенії Власової, вона сама накликала на себе нещастя.

"Я впевнена, що людина налаштовує себе на певний енергетичний ритм. Можливо, я сама привернула це в своє життя. Я люблю сама брати відповідальність за своє життя, хтось сказав би, що бог покарав, або зурочили. Вважаю, якщо це сталося, то повинно було бути так. Це не тільки моє випробування, але і для тих, хто мене любить", - зазначила артистка.

Раніше Євгенія Власова повідомила українцям приємну новину.