ua en ru

"Богиня в дії": Оля Полякова змінилася до невпізнання (фото)

"Богиня в дії": Оля Полякова змінилася до невпізнання (фото) Фото: Оля Полякова (instagram.com/polyakovamusic)

Зірка з'явилася в новому образі

Відома українська співачка Оля Полякова вирішила кардинально змінити свій образ. Виконавиця, яка вже відома як суперблондинка, змінила колір волосся. В інтерв'ю jetsetter.ua зірка поділилася секретами догляду за собою.

"Сьогодні світ потребує швидких змін. Напевно, тільки зірки 50-60-х років не змінювалися, залишаючись у своєму певному іміджі, — Марлен Дітріх, Мерилін Монро... Але хто знає, як би змінилася Мерилін Монро, якщо б прожила на десять років довше", - зазначила Полякова.

"Богиня в дії": Оля Полякова змінилася до невпізнання (фото)

Фото: Оля Полякова в новому образі (jetsetter.ua/Соня Плакидюк)

"З появою інтернету людям набридає дивитися на одне і те ж. Ми живемо в епоху дуже швидкої втрати інтересу. Тому перший і найбільш дієвий спосіб привернути до себе увагу — змінити зовнішність. Якщо подивитися на найяскравіших західних представниць шоу-бізнесу, таких як Мадонна, Гвен Стефані, Кеті Перрі, Леді Гага, то вони постійно змінюються. Неможливо зрозуміти, якого кольору у них волосся, якої воно довжини, якої форми їх носи. Це і є данина часу", - додала вона.

"Богиня в дії": Оля Полякова змінилася до невпізнання (фото)

Фото: Полякова – брюнетка (jetsetter.ua/Соня Плакидюк)

"Богиня в дії": Оля Полякова змінилася до невпізнання (фото)

Фото: Новий образ співачки (jetsetter.ua/Соня Плакидюк)

"У повсякденному житті я використовую тільки сироватки, витяжки з альпійських рослин, чорної ікри, плацент та інше. Я тільки доглядаю за шкірою і нічим її не покриваю. Винятковий догляд — повноцінний, дорогий і абсолютний відпочинок від декоративної косметики. У повсякденному житті мене не можна побачити з макіяжем! Ніколи!" – підкреслила співачка.

"Богиня в дії": Оля Полякова змінилася до невпізнання (фото)

Фото: Оля Полякова (jetsetter.ua/Соня Плакидюк)

"Мій must-have — це ідеально очищена шкіра. Тому що на концертах я використовую дуже багато косметики і важливо давати шкірі "відпочити". Я обов'язково наношу крем або нічну маску для відновлення — ось ці процедури і є моя рутина. Зараз я дуже пишаюся своєю шкірою. Нарешті за багато років я впоралася з усіма її недоліками: у мене немає ані прищиків, ані пор, ані зморшок. Якщо на таку шкіру та ще нанести якусь декоративну косметику, та ще й підсвітити хайлайтером, то все – богиня в дії", - розповіла співачка.

До речі, Оля Полякова розповіла про найбільшу сексуальної фантазії.