ua en ru

Навіть за великий гонорар: українська співачка відмовилася співати російською мовою

Навіть за великий гонорар: українська співачка відмовилася співати російською мовою Фото: Ірина Федишин (facebook.com-iryna.fedyshyn.7)

В її репертуарі немає російськомовних пісень

Українська співачка Ірина Федишин повідомила, що не буде співати російською мовою навіть за велику суму грошей. За її словами, гроші - це зовсім не головне, і гонорар тут не при чому. Про це вона розповіла в інтерв'ю на телеканалі Zik.

"Продюсери і музичні критики пропонували мені співати російською, тому що таким чином можна швидше пробитися. Однак у моєму репертуарі немає жодної російськомовної пісні і не буде", - сказала Федишин.

Навіть за великий гонорар: українська співачка відмовилася співати російською мовоюФото: Ірина Федишин (facebook.com-iryna.fedyshyn.7)

Співачка зазначила, що гроші для неї великої ролі не грають.

"Я насамперед громадянка своєї країни і є такі цінності як батьківщина, родина, батьки, діти та мову через які переступати не потрібно", - зазначила співачка.

Відео: Ірина Федишин (YouTube/Zik)

Ірина розповіла, що їй пропонували стати співачкою, яка співає на двох мовах, але вона відмовилася.

"Мені таке говорили. Ти приходиш на різні радіостанції, спілкуєшся з продюсерами, музичними критиками, які пропонували співати російською, говорили, що я швидше проб'юся. Нехай говорять, ну і що з того. Я собі роблю свою роботу і все", - резюмувала Федишин.

Як раніше повідомлялося, український музикант висловився про патріотизм.

Хайп-таксі #12: "З чого треба почати змінювати країну" (фото: РБК-Україна)