ua en ru

"Бос-молокосос": Седокова поділилася ніжним фото однорічного сина

"Бос-молокосос": Седокова поділилася ніжним фото однорічного сина Фото: Анна Седокова з дітьми (instagram.com/annasedokova)

Анна показала фото своїх дітей

Українська співачка Анна Седокова, яка продовжує виступати в Росії і після військової агресії на Донбасі і анексії Криму, показала свого старшого сина. Зірка разом з дітьми відпочиває на пляжі в ОАЕ. Відповідний знімок зірка розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Анна показала, як виглядає її наймолодший син Гектор.

Співачка написала, що її син дуже нагадує героя мультика "Бос-молокосос".

Гектор позує в одних тільки шортиках з модною укладанням і набитим ротом. Мабуть, хлопчик пробує на смак теплий пісочок.

Виявляється, раніше Анна боялася показувати своїх діток шанувальникам, але тепер вона зрозуміла протилежне і з радістю публікує в мережі сімейні фотографії.

"Бос-молокосос": Седокова поділилася ніжним фото однорічного синаФото: Син Сєдокової (instagram.com/annasedokova)

"Привіт! Мене звуть Гектор і я, здається, схожий на дитину з мультика "Бос-Молокосос". А ще, хочу сказати велике спасибі за ваші лагідні слова про мене, маму і моїх сестричок і ща вашу любов. Мамі дуже приємно читати. Вона раніше боялася нас показувати, а зараз зрозуміла, що більше цього робити не потрібно. Мама дуже пишається нами і нас дуже любить. Ось зараз я доїм пісок, поки вона відвернулася до Алінці, а вона побачить і все одно пробачить мені це. Я, звичайно, вже не подарунок як син і стаю дуже гучним і проявляю свій неймовірний характер! Але я просто хочу, щоб мене почули! Всі. Я поповз далі є пісок. Поки що. Ваш Бос-молокосос", - пише співачка під фото нібито від імені малюка.

"Бос-молокосос": Седокова поділилася ніжним фото однорічного сина

Скріншот поста (instagram.com/annasedokova)

Також Седокова опублікувала фото, де її донька Аліна тримає на руках малюка Гектора.

"Бос-молокосос": Седокова поділилася ніжним фото однорічного синаФото: Діти Сєдокової (instagram.com/annasedokova)

"Немає нічого важливішого. Брата і сестри. Ми, батьки, будемо старенькими і ворчливыми, а вони вічно будуть ділити свої секрети один з одним. Це сама міцна зв'язок. Це назавжди. Брат і Сестричка". – зазначила Ганна.

"Бос-молокосос": Седокова поділилася ніжним фото однорічного сина

Скріншот поста (instagram.com/annasedokova)

Батьком Гектора є московський бізнесмен Артем Комаров, з яким Ганна розлучилася незабаром після появи сина на світ. У хлопчика є також старші сестри Аліна та Моніка. Молодша з дівчаток зараз знаходиться зі своїм батьком Максимом Чернявським, і нещодавно Седокова натякнула, що розлука з дочкою буде довгою.

Нагадаємо, що Анна Седокова заінтригувала прихильників незвичайним конкурсом в мережі.