ua en ru

Бред Пітт здивував зовнішнім виглядом на прем'єрі нового фільму

Бред Пітт здивував зовнішнім виглядом на прем'єрі нового фільму Фото: Бред Пітт

Актор став виглядати значно краще

Знаменитий голлівудський актор Бред Пітт після судових розглядів з Анджеліною Джолі сильно схуд. Як писали західні таблоїди, він постарів і став "тінню самого себе". Але на що пройшла в Лос-Анджелі прем'єрі фільму "Загублене місто Z" Пітт порадував шанувальників свіжим зовнішнім виглядом. Про це повідомляє The Daily Mail.

altФото: Бред Пітт

Бред Пітт прибув на презентацію картини Джеймса Грея у кінотеатр ArcLight Hollywood із сяючою посмішкою. І, як зауважило видання, виглядав 53-річний актор просто чудово. Він був одягнений в білу сорочку, чорного кольору штани і куртку.

alt

Відзначимо, що разом з Бредом прем'єру відвідали виконавці головних ролей Роберт Паттінсон, Чарлі Ханнем і Сієнна Міллер.

До речі, стало відомо про основну причину розлучення Анджеліни Джолі і Бреда Пітта. Знаменитий біограф Йен Хэлперин, який працює над документальному фільмом про Бреді Пітта і Анджеліни Джолі, розкрив журналістам одну з головних причин розлучення зоряної пари. За його версією, знаменитостям перешкодив зберегти міцний шлюб, брат Анджеліни - Джеймс Хейвен.