ua en ru

Британські ЗМІ розсекретили ім'я третьої дитини Кейт Міддлтон і принца Вільяма

Британські ЗМІ розсекретили ім'я третьої дитини Кейт Міддлтон і принца Вільяма Фото twitter.com/KensingtonRoyal

Хоча Вільям в Кейт ім'я новонародженого принца поки що тримають в секреті

Під час відвідування Вестмінстерського абатства в честь Дня АНЗАК — національного свята Австралії і Нової Зеландії принц Вільям здивував публіку коментарем з приводу імені свого новонародженого сина, яке до цих пір тримається в таємниці.

Коли Вільям зустрівся з сером Джеррі Матепараем, верховним комісаром Новій Зеландії, Великобританії, декан Вестмінстера пожартував з приводу нетерпляче очікуваного імені, сказавши: "Джеррі хотів би, щоб це був Джеррі".

Принц відповів: "У Джеррі сильне ім'я", але секрет розкривати не став, передає news.sky.com.

У свою чергу, британські ЗМІ заявили, що ім'я третьої дитини принца Вільяма і Кейт Міддлтон випадково розкрив Букінгемський палац на власному веб-сайті Королівської сім'ї, передає dailystar.co.uk.

Було виявлено, що нова сторінка на веб-сайті зарезервована для "принца Альберта".

При спробі доступу до сторінки - www.royal.uk/prince-albert - повідомлення читає "Доступ заборонений". Але коли відвідувачі намагаються отримати доступ до сторінок для інших імен, за чутками, для принца Артура і Олександра - сайт отвечаеи "Сторінка не знайдена". В кінці URL-адреси сторінка направить читачів до біографії першого принца Альберта - чоловіка королеви Вікторії.

Зарезервована сторінка може бути найбільшим натяком на нове ім'я дитини. Таким чином ЗМІ припускають, що ім'я для новонародженого сина Кейт і Вільяма - Альберт

У виданні зазначають, що Герцог і герцогиня Кембриджська оголосили імена принца Джорджа і принцеси Шарлотти через два дні після їх народження.

Але на цей раз вони, можливо, затрималися з-за того, що принц Чарльз ще не бачив свого нового онука, так як він був у Франції.

Раніше повідомлялося, що Кейт Міддлтон і принц Вільям показали світові свого новонародженого сина. Герцогиня Кембриджська, яка вранці, 23 квітня, народила третю дитину, вже виписалася з лікарні Святої Марії через кілька годин після пологів.

У принца Вільяма і Кейт Міддлтон народився син